Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit jelenthet az hogy szakitas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az hogy szakitas utan ezt mondja (annak ellenere hogy csunyan beszeltem vele) hogy teljes szivembol kivanom hogy legyen sikeres boldog életed?

Figyelt kérdés

ez azt jelenti hogy inteligensen akarta lezarni vagy azt hogy már nem haragszik vagy nemérdeklem ?


vagy miért mond valaki ilyet ha mar ugysem talakozunk többé ?



2015. márc. 26. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy te egy lelki analfabéta vagy és egy büdös paraszt ráadásul ő normálisan akarta lezárni a kapcsolatot.
2015. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Éppen ezért te agyhalott...
2015. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szakitas utan baratnom lett. Ö szeretett volna még talalkozni velem ezert én csunyan beszeltem vele (kerdeztem hogy b@zni akar vagy mit akar) .

Erre ö azt irta hogy kivanja a legjobbakat nekem teljes szivebol és legyen sikeres életem.

Nem értem miert irt ilyet nekem , mi ebben a logika ?

2015. márc. 26. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt úgy nevezik hogy szarkazmus más néven amit mondott neked a fordítottjára gondolt.Magyarul teljes szívéből kívánja hogy jól elcseszett életed legyen! Olvasni kell a sorok között
2015. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értelek utolso igyis lehet gondolni, igen.

De nem haragudott ram mert semmi olyat nem mondott csak szepen elakart köszönni szerintem de nem irtam semmit vissza.


Azt mondta kivanja nekem a legjobbakat teljes szivebol ennyi. Ha nem tette volna oda azt hogy :teljes szivemből igy gondolom, akkor igen érthetném ugyis ahogy te irtad.

2015. márc. 26. 15:06
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem lehetseges az akkor hogy tényleg jot kivant volna nekem ?

szerintetek ?

2015. márc. 26. 15:22
 7/7 BringaManó ***** válasza:

Szerintem tényleg jót kívánt, az más kérdés, hogy valószínűleg egyúttal magát is próbálta ebbe a pozitív irányba terelni, mert közben érzi csúnyát gondol, de tudja, hogy ez nem helyes, nem visz előre, és így megpróbál valóban jót kívánni – remélhetőleg sikerült neki nemcsak szóban, hanem gondolatban is. :-) A jó szándékát nem vonnám kétségbe.

Legalábbis ahogy én képzelem, ennyiből.

Szerintem ha már úgysem akarjátok látni egymást, akkor részedről is az volna okosabb (már csak a saját lelked érdekében is), ha pozitívan reagálnál erre, minek fölöslegesen marakodni, nem hinném, hogy jó tesz. (Még ha egyeseknél "lételemnek" tűnik is – remélem, nálad nem az. :-)

2015. márc. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!