Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom szakított, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított, de elvileg még szeret. Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk lassan együtt, majdnem egy éve együtt is lakunk. Tegnap több hetes veszekedés után végleg szakítottunk, én sírva könyörögtem neki, hogy próbáljuk meg, több mint 1hete csak sírok minden nap. Ma ha hazajön, odaadom neki az albérlet kulcsait és elmegyek. Megkértem hogy törölje ki a számomat, de nagyon megbántam...Még mindig szeretem és ő is engem, reggel munkába menet puszival köszönt el, és ezt nem tudom hova tenni, tegnap még sírt is mikor én...Nagyon hiányzik és minden rossz szavamat megbántam, ha volt, de nem tudom mit tegyek.

2015. ápr. 3. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi. Vagy béküljetek ki, vagy zárjátok le. Tudom, hogy fájdalmas, de hidd el, tapasztalatból mondom, semmi jóra nem vezet, ez a huzavona, hogy: szakítunk, de mégsem, de igen, de talán nem, de még szeretlek, de csak nem megy, de talán, de mégsem, nem is tudom, gondolkozok, mégsem, talán majd egyszer, maradjunk barátok, de így hiányzol, úgy hiányzol és így tovább.

Ez csak szerencsétlenkedés.

2015. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van, ha az alapprobléma nem szűnt meg: életfelfogás, életvitel, jövőre vonatkozó tervek, vagy akár nem passzolás a szexben, akkor hiába a szerelem meg sírás, jobb elengedni, mert ez a huzavona csak felőrli az idegeket és nyújtja az amúgy is elkerülhetetlent.
2015. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!