Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsag a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsag a barátnőmmel, akivel 3 hete vagyok eggyütt?

Figyelt kérdés
Az egész úgy alakult hogx egy ismerősöm által ismertem meg, én először nem ereztem hogy tetszek neki, de másnap rámírt fb-n hogy látnék e jövőt. Találkoztunk, majd összejöttünk. De én nem szeretem, nem vagyok belé szerelmes, úgy éreztem az elejétől fogva hogy csak neki okozok örömet ezzel, magamnak meg szenvedést, ugyanis egyáltalán nem élvezem a társoságát, de egyszer se tudtam hogx mondjam el ezt. És ráadásul a legjobb barátnőjével is megromlott a kapcsolata, ugyanis mint kiderült neki is tetszettem, és mióta velem van nem is beszélnek. Hogy szakítsak vele? Mondjam az őszintét, hogx nem szeretem, vagy a barátnős sztorira hivatkozzak inkább? (Nem arról van sző hogy egy bányarém csúnya, mert gyönyörű, csak egyszerűen nekem nem kell, és minék hamarabb kéne, vagy kellett volna megtennem ezt, mert már kezd komolyabb lenni, és beleéli magát jobban, és ha azt akarja, én azt biztos hogy nem akarom, hiszen fiatalabb nálam).

2015. ápr. 3. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
rip hungari lenguaga
2015. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
modd meg neki h vártál egy ideje, de sajnos benned nem alakultak ki oylan érzelmek amiknek kéne, és inkább még msot az eleján szolsz mert úgyérzed h így fair.
2015. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmmel szakított a barátja, azzal az indokkal, hogy nem tudja elviselni azt, hogy miatta lettünk rosszba. Szintén azért, mert nekem is tetszett, bár miután összejöttek én lemondtam a fiúról
2015. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as, miután összjöttünk nem beszélnek, és nagyon haragszik rá. Nem is kellett volna felbukkannom az életükben, és mimden rendben lenne
2015. ápr. 3. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Indoknak felhasználhatod, hogy nem tudsz abban a tudatban élni, hogy miattad ment minden tönkre
2015. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerüen csak szakitol vele. 3 hete jàrsz vele, ne gondold tùl ezta szakitàst. Felhivod megbeszèlsz egy talit. Visszel magadal egy kèt zsepkendöt, majd el mondod hogy, -szakicsunk mert, nem èrzek iràntad semmit. Oda adod a zsepkendöt neki ès go haza csà ennyi :D
2015. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!