Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitani szeretnek a baratommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani szeretnek a baratommal?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok. Nem erdekelnek fikazo kommentek mint pl.: jaj kibantott micimacko, vagy inkabb az iskolaval foglalkozzal ne a pasikkal. Koszi. Majdnem 1,5 eve vagyunk egYutt a baratommal. Egyszer nyaron majdnem szakitottam vele egy hulye idiota fiu miatt, utolag rajottem orulok h nem tettem meg. De! Azota is ha veszekszunk mindig felhozza pedig azert fel eve volt. Amikor mondom neki h jobb lenne ha kulon folytatnank rogton mondja h en vagyok a mindene, es neki nincs senkije anyjaval is rosszban van alig vannak baratai stb.. De nyar ota egesz jol megvoltunk. Egeszen mult hetig. Mult heten volt egy buli Ahol ott volt egy regi jo baratom akit sgy ideje nem lattam es nagyon felkavart. Egesz buli alatt egyutt voltunk nagyon sokat beszelgettunk neha fogtuk/simogattuk egymas kezet, jatszott a hajammal, illetve ram dolt/en ra, vagy az olembe hajtotta fejet, egymast olelve/dolve tancoltunk. Ott volt a baratom is azt latta csak h egyutt tancolunk. De akkortol kezdve nem vartam h hozzam erjen, megcsokoljon, egyutt aludjunk stb... Azzal a sraccal is beszeltem sokat (aki nem mellesleg baratom egy haverja) es azt mondta sajnalja h osszezavart, nem tudja mi volt vele csak jo erzes volt velem lennie, de neki megvan mar a "szerelme" es nem jonne ossze velem. En ezt megertettem habar nagyon fajt, de elfogadtam es abbahagytam a flortolest meg ilyesmi. Viszont azota is ra gondolok, es nagyon nem varom h a baratommal toltsek egy kis idot. Baratnoim szerint csak fellangolas de en nem igy erzem. Segitsek mi van velem mit tegyek?

2015. ápr. 6. 09:19
1 2
 1/19 anonim válasza:
"jaj kibantott micimacko" Komolyan van olyan ember aki ilyet ír? xD
2015. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hát, Micimackó, az a helyzet, hogy te abba a csókába nem vagy már szerelmes. Ahogy leírtad, nem is igazán illik hozzád, talpraesettebbnek tűnsz. Én azt mondom, szakíts vele. Mondd meg neki, hogy úgy döntöttél, nem szeretnél már többé vele lenni, mert úgy gondolod, nem vagytok egymáshoz valóak.


Még egy tanács:


Ha szakítasz vele, akkor viszont szüntess meg vele MINDEN kapcsolatot. Ez azért szükséges, mert ha te fontos vagy még neki, akkor a jelenléted/veled való beszélgetés tovább táplálhatja irántad az érzéseket, és benne van a pakliban, hogy tovább reménykedik/kezdeményez/nyomul majd rád!.

2015. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy csak fellángolás és túlléptetek egy határt azon a bizonyos bulin (nem a tánc, hanem a többi miatt), viszont a barátoddal amúgy sem vagy igazán boldog. Ne azért szakíts, mert ez a másik az igaz szerelem és gyorsan válts (mert nyilván nem erről van szó), hanem azért, mert nem jössz ki jól a barátoddal.


Ne foglalkozz azzal, hogy neki milyen rossz lesz, milyen közege van, ha akar, majd talál magának barátokat, ha azért tart maga mellett, mert "jaj ne hagyd egyedül, mert..." akkor zsarol - márpedig arról biztos neked is akad egy saját véleményed.

2015. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors tanacsokat. Az a baj h nem vagyok biztos benne, h szakitsak-e. viszont kezdenek eltunni a roccacin eccavukkal teli felhok kezdem latni a hibait, h neha idegbeteg, meg h nez ki (habar az a legkisebb gond, de azert megis kinek nem szamit a kulso) es meg valami. Tudom h nem szabadna emiatt aggodnom, de felek ha vele szakitok romlani fog a kapcsolatom azzal a 3 fiuval akikkel nagyon joban vagyok (koztuk az a fiu is) es hogy mar nem fognak velem egyutt bulizni, talalkozni stb..
2015. ápr. 6. 09:33
 5/19 A kérdező kommentje:
Es igen sajnos van olyan hulygyerek aki azt hiszi h micimacko meg a disney channel bantott. :DD es igen joval talpraesettebb vagyok mint o, pl en gyorsabban tovabb tudnek lepni egy szakitason
2015. ápr. 6. 09:34
 6/19 anonim ***** válasza:
Sokszor ugy erzem ezek a kerdesek valojaban csak kitalalt romantikus tortenetek :)
2015. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hidd el en is ugy erzem mintha egy sz*r szappanoperaban lennek vagy mi. Ja es meg valami. Nem akarok hirtelen szakitani, hanem jeleket kuldeni eloszor. Mert megis milyen mar h mult heten meg azt mondtam h orokre a tied, most meg nope bitch i am off.. Marmint ertitek
2015. ápr. 6. 09:39
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja es arra is gondoltam mar, h valahogy megutaltatom magamat vele, es akk o szakit. De gondolom ez szanalmas huzas lenne
2015. ápr. 6. 09:42
 9/19 anonim ***** válasza:

"Nem akarok hirtelen szakitani, hanem jeleket kuldeni eloszor."


Szerintem a pasid nem olyan fickó, hiszen benne van a pakliban, hogy a csóka nem veszi a jeleket. Szakíts minél hamarabb, mert később megvádolhat azzal, hogy hamarabb is elmondhattad volna a valdi érzéseidet, miért hülyítetted. Ilyenkor pedig a "nem akartalak megbántani" szöveg semmit sem ér, még te leszel a hibás.

2015. ápr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amit a 9:42-ben írtál tisztán hülyeség :D Legyél egy valódi nő, és vállald, amit szeretnél.
2015. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!