Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek szakitas utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakitas utan egybol uj kapcsolat mennyire mukodik általaban Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ami egyszer nem működött,azt ne eröltessük.

Szerintem.

2015. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szakítás után fáradt vagyok, jól esik a zuhany.
2015. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én eddig azt tapasztaltam, hogy ugyanolyan rossz kapcsolatba ugrottam bele. Így utólag látom, hogy menekülés volt. Meg kell hagyni a gyászidőt. Akkor is, ha éppen találtál már mást. SZerintem. Most én is ilyen cipőben járok (megint). De még annyira fáj a szakítás, hogy nem is tudnék randizni..
2015. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lány vagy?


Én pasi vagyok, ugyan nem szakitás volt, "csupán" visszautasitás egy lánytól, akit félévig akartam, és csak sirtam. Ha nem is egyből, de hamar sikerült nyitnom egy másik lány iránt.

És igen, jól működött a kapcsolat. Rájöttem, hogy könnyen is összejöhet két fél (amúgy azért lett vége, mert ilyen vallási okokból 20 évesen gyereket akart, én meg inkább visszaadtam a labdát...)

2015. ápr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4es

furcsa gondolkodasa volt a csajodnak . igy konnyen léptel.

de ha jol ertettem te sem egybol kezdtel ujat ?


nállam ugy volt hogy az egyik talalkozas utan egyszeruen nem volt folytatas. az utolso talalkanal kicsit mindketten vmi miatt besertodtunk , egy keves igeig nem beszeltunk egymassal , majd a sracnak azonnal csaja lett. Kertem hogy adjon meg egy eselyt nekunk , ha beszelgetunk mindent megfog erteni ,stb stb de nem akarta.

kb. 7 honapig voltunk egyutt, elotte is tetszettunk egymasnak.

Mi meg le sem zartuk teljesen es ö mast valasztott.

Most még mindig azzal a csajal van, pedig nemis szép.

Csak azert van vele hogy megmutassa milyen tökös srac.


Szerintetek neki egy ilyen kapcsolat meddig fog tartani ?


L22 vagyok

2015. ápr. 10. 07:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatok alapján? Szeretni nem tudnám, szerintem te sem és így csak pótlék lenne. Anno volt egy csaj ő is akkor szakított a barátjával , össze jöttünk néha néha szexelni. Neki ment érzet irántam de én iránta nem. Ember függő ha ki próbálod lehet neked menni fog de ehhez meg kell ismerned magadat.
2015. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!