Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek milyen úgy "szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen úgy "szakítani" valakivel, hogy nem beszélünk többet vele, nem keressük többé?

Figyelt kérdés
Hétvégente átjárnak egymáshoz, ez így történt utoljára is egy este, szex nem volt. Másnap délelőtt, amikor a férfi elmegy, tök szokványosan elköszön, és onnantól kezdve nem keresi a nőt, nem beszélnek.

2015. ápr. 8. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A nő helyében felkerestem volna a pasit, hogy akkor tulajdonképpen mi is történt és ha vége, akkor mondjuk ki, esteleg beszéljük át, de ha annyira veszett ügy, akkor legalább legyen tiszta a kép.

Udvariatlanság, ha csak így lelép az illető és nem mond semmit.

Én a volt barátomról szeretem tudni, hogy jól van-e, minden oké stb. mert ettől függetlenül, hogy mi szétmentünk, érdekel mi van vele.

2015. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gáz. saját magának is segít, ha nem így válik el a (volt) párjától, hanem legalább annyit mond neki, hogy most szakítok. legalább tudja a másik, mi a helyzet, feleannyi szenvedés lesz a szakító félnek is- micsoda hisztit lecsapnék, ha a barátom egyik napról a másikra nem beszélne velem! ha viszont azt mondja, most szakít, akkor nem zaklatnám napi 10szer, nem hívnám fel az anyját, hogy ugye nem került kórházba, ésatöbbi. érted. legalább ennyit közölj már a szerencsétlennel, hadd tudja, mi a helyzet.
2015. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon tirpák viselkedés.
2015. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, én is így látom. Sajnos nem ez történt. Már eléggé a végét járta a kapcsolatunk, együtt voltunk 7-8 hónapot. Nem éreztem magamat jól vele, számomra a szex sem volt már olyan jó. Neki viszint igen, és ő jól is érezte magát, előre tervezgetett is, hogy majd mi lesz az évfordulón meg hasonló (annak ellenére, hogy már előtte mondta, hogy miért is vagyunk együtt, de én jól kibekkeltem a helyzetet, mert akkor nem akartam még szétmenni). Ez idő alatt én persze találtam egy csodálatos nőt. Mondtam magamnak, hogy ha Ő biztos lesz, akkor szakítok. Ez pár hét alatt be is bizonyosodott, így onnantól kezdve nem kerestem a régebbi barátnőmet. Facebook-on sem beszéltünk, ő sem keresett. Nagyjából 2 hét múlva ráírtam, hogy nem voltam nagyon fb-on, de nyilván megértette, hogy ez mit jelent. Mondtam, hogy találkozzunk és beszéljük meg, de ő erre annyit közölt, hogy ezen nem lehet sokmindent megbeszélni.


De mindennek immáron 1 éve. Ez 1 éve történt, azóta is együtt vagyok a Barátnőmmel, akivel akkor összejöttem. Nem vagyok rá büszke, hogy ezt tettem, de nem tudom kijavítani ezt a cselekedetemet. Milyen lenne, ha most felkeresném őt? Nagyon gáz lenne szerintem.


Pár hónappal ezelőtt egyik barátom megkérdezte tőle, hogy hogyan viselte a szakítást. Arra azt felelte, hogy én sosem szakítottam vele, csak egyszerűen nem beszéltem többet vele, nem kerestem többet.

2015. ápr. 8. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!