Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Nagyon félek! Egy ideje - rajtunk kívülálló okok miatt - távkapcsolat lett a barátommal (mindent megtettem azért, hogy utána tudjak menni, most is dolgozom rajta). A lényeg az, hogy nagyon úgy érzem, hogy vége lesz. Olyan jeleket ad sajnos. :( Két héttel ezelőttig nem volt probléma! Azt terveztük, hogy ilyenkor találkozunk (közben kiderült, hogy most hétvégén versenye van, két hét múlva is az lesz, most biztos nem tud Magyarországra jönni, én ki tudok hozzá menni a versenyeket leszámítva). Viszont valószínű, hogy telefonon lesz kimondva a dolog, ha arra kerülne a sor. Csak azért így, mert a közeljövőben nem tudunk találkozni. Nagyon szeretem! Ha így történne, hogyan lehet ezt feldolgozni? Hogy nem tudunk leülni megbeszélni a dolgot? Persze a telefon is ott van, de az nem ugyanolyan! Közel sem! Meg nyilván én akkor amint tudok kimennék hozzá, mert akarom, hogy rendesen át legyenek beszélve a lehetőségek. Szerintem így nem tudnék beletörődni.

Ha mégis megtörténne, hogy lehet ezt feldolgozni? Nagyon félek! Nagyon szeretem! Nagyon rendes srác! Meg is becsültem, mert ritka az ilyen! (most lesz fél éve, hogy együtt vagyunk, ebből két hónapja táv)



2015. ápr. 8. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Miert gondolod h ez lenne?
2015. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Két hete nagyon megváltozott. Már csak 2-3 naponta beszélünk, akkor is, ha én felhívom (előtte ő hívott fel) és van egy gyanúm, hogy van még valakije rajtam kívül.
2015. ápr. 9. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor kerdezz ra kerek perec a dologra
2015. ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!