Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet szakítani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szakítani, ha mindkét fél tudja, hogy előbb-utóbb muszáj - mégsem tudja magát rávenni egyik sem, mert annyira jó együtt? Komoly véleményeket kérhetnék?

Figyelt kérdés

Komoly - elsősorban privát véleményekre lennék kíváncsi.


Van egy most lassan 41 éves nő, és egy nála 14 és fél évvel fiatalabb, 26 éves múlt férfi.


A nőnek az első férje - balesetben - elhunyt. Akkor még fiatalok voltak, úgy gondolták, ráérnek a gyermekvállalással, így nem született közös gyermekük. A nő ezt nagyon sokáig nem tudta feldolgozni, sikertelen kapcsolatai voltak sokáig.


A férfi ugyan sokkal fiatalabb, de nem tapasztalatlan, soha nem volt azelőtt idősebb nővel kapcsolata.


Amikor két éve összejöttek, mind a ketten tudták, hogy ilyen nagy korkülönbséggel, ha a nő az idősebb, nem valószínű, hogy sokáig együtt maradnak. Kimondták, érezzék jól magukat, ameddig lehet.


Lassan el kellene jönni annak az időnek, hogy szakítsanak. Hiszen a férfi most fiatal: a nő úgy gondolja, hogy hozzá illő párt kellene találnia. A férfi viszont ma is nagyon szereti, talán még jobban, mint amikor a kapcsolat megkezdődött. És feleségül is venné, ha ezt a nő nem utasítaná el folyton. De ő is nagyon szereti a férfit, az egyetlen olyan kapcsolata a férje halála óta, amiben nagyon jól érzi magát. De fél a jövőtől, és igazságtalannak tartja a sorsot, mert ugyanez fordítva, ha a férfi lenne idősebb, semmi problémát nem jelentene. Mintha a férfiaknak lehetne ilyen korban újra kezdeni, a nőknek nem.


Egyikőjük sem tud kilépni a kapcsolatból, mivel minden nagyon jól működik közöttük. És éppen most kívülről még nem is feltűnő a korkülönbség.


Aki meg tudja érteni ezt a helyzetet, írna véleményt - vagy írna privát üzenetet?



2015. ápr. 13. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a nő vagy.


Ne szakíts vele, inkább igent mondj neki, ha valóban szereted!

Nem teszel neki jót azzal, ha elhagyod.


24 vagyok és szerelmes egy 14 évvel idősebb nőbe, halálosan. Különböző részletek miatt mi csak vergődünk egymással, nem engedik a körülmények, hogy több legyen, de... gondolkodás nélkül elvenném.


Rossz olvasni ezt...


Ne generálj magadnak problémát! Hidd el, ha szeret és annyira, hogy elvenne, akkor később is kitart melletted! Ne tedd tönkre a közös jövőtöket azzal, hogy egy nem létező problémát generálsz. Magad is látod ,hogy működik a kapcsolatotok.


Én nagyon drukkolok nektek, mert átérzem a helyzetet!!


24/F

2015. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(#1 vagyok: megjegyzem én nem tudnám elképzelni velem egykorúval)
2015. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz,butaság lenne szakítani,14 év teljesen felvállalható. Én örülnék,ha csak ennyi különbség lenne közöttünk .Mivel szeretem így csak az érdekel,hogy nekünk jó legyen és senkit ne bántsunk meg vele.49/N
2015. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
más azon küszködik, hogy nem működik a kapcsolata, ti meg eldobnátok egy olyan társat, akivel remekül érzitek magatokat? így szinte lehetetlen lenne feldolgozni a szakítást és elengedni a másikat. ne csináld! felnőtt férfi, tudja, mit akar, ha esetleg évek múlva rájön, hogy nem erre van szüksége, majd akkor megbeszélitek. gyereket meg később is lehet vállalni, legrosszabb esetben örökbe fogadtok vagy béranyával. de az alapja mindennek egy jó kapcsolat, ami úgy tűnik, nálatok megvan...
2015. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!