Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért veszítem el az irányítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszítem el az irányítást egy kapcsolatban egy idő után?

Figyelt kérdés
22F vagyok, amikor összejövök egy lánnyal, sokáig teljesen rendben van minden, én találok ki programokat, elmegyünk erre arra, mindig a kedvében járok, nem papucs vagyok és háttérbe szorítom magam, hanem tudok vele felszabadult és kedves lenni, majd kb mindig 4-5 hónap után azt érzem, hogy kezd kicsúszni a dolog a kezemből, és utána ő kezdi el hordani a nadrágot. Bármit mondok, az nem jó neki, lekezelően beszél velem sokszor, és mint ha nem lenne kedve ahhoz, amiket én találok ki. Miért van ez? Eddig majdnem mindegyik kapcsolatomnak ez lett a vége, és mindig 4-5 hónap után kezdődtek a bajok. Társfüggő lennék, és ilyenkor érek el arra a pontra, hogy beadom a derekam, és az az elsőrendű problémám, hogy nehogy elhagyjon? Mit lehet ezzel kezdeni? Sokadik kapcsolatom ment így gallyra, ami az elején nagyon jól és intenzíven indult..

2015. ápr. 15. 10:55
1 2
 1/13 To7ka ***** válasza:
Túl sok lesz belőled, unalmas leszel. Természetesen nem verni kell a nőket, de a határozottság fontos, legyen pl saját programod, sportolj egyedül, ne állj mindig rendelkezésre, vagy legközelebb olyan lányt találj aki nálad is jobban ragaszkodó. Ha zavar amit csinál (egyrészt tanulsz belőle), mindenféleképp Te leszel az, aki kicsit visszafogja, "lerázza", mert sok belőle. Illetve nagyon remélem hogy így lesz..:D
2015. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy az elején mindig leráztam, kb sose hívtam olyan programokra, ahol haverokkal mentem volna, és esetleg ott 1-2 ember hívta a barátnőjét is. Ezt mindig szóvá tette nekem. A másik meg, hogy amikor régen sétáltunk az utcán nem hazudok, de 10 méterenként megállt, hogy megcsókoljon, mindig minden idejét velem akarta tölteni, és nekem meg néha sok volt, és mondtam neki, hogy kicsit néha úgy érzem megfolyt ezzel. Tökre domináns voltam az elején, és mint mondtam, kb 4-5 hónapnál azt éreztem, hogy egyszer csak már nem "nyomul" annyira. Beszélgettem vele, és azt mondta, hogy sose kapott visszajelzést, hogy ő is fontos nekem, és csomószor hideg voltam vele, meg úgy érezte, hogy érzelmileg "nyomorék" vagyok. Ez bántotta, és mindig minden alkalommal szóvá tette, hogy csak ő közeledik, én meg ritkábban. Mondtam, hogy szeretem és nem vagoyk érzelmi nyomorék, de én ilyen vagyok, ettől függetlenül a csillagokat lehoznám neki az égről. Az elmúlt időkben fordult a kocka, teljesen kétségbe vagyok esve, persze ezt nem mutatom ki neki, de úgy érzem néha, hogy pont ezzel ronthattam el.
2015. ápr. 15. 11:04
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő amúgy nagoyn ragaszkodó típus, és az elején velem is az volt, most viszont már nem érzem ezt.. Régen minden barátjára tapadt, és sokan azért dobták ki. Mivel én is ragaszkodó vagyok, ezért engem nem zavart, sőt jó érzés volt, és tényleg csak a kapcsolat érdekében offoltam le párszor, de most meg úgy érzem, hogy az a baj, hogy túl sokszor. Rettentően sok alkalommal mondta, hogy megsértődött azon, hogy alig bújok hozzá, meg ölelgtem meg ilyenek. Közbe csináltam, de amikor pl társaságban voltunk nem lógtam a szájában végig. Erre csak azt mondta, hogy olyan, mint ha tagadnám.
2015. ápr. 15. 11:06
 4/13 To7ka ***** válasza:

Ooh bocsánat, akkor nem jó válasz!:) A ló másik oldalán vagy:D Meg kell találni az egyensúlyt, leírásodból pont ilyen túl nyomulósnak tűnsz, erre kiderül, hogy pont ettől félsz, és ezért nem is mutatod ki, hogy szereted!

Ami szintén nagyon rossz!:) Barátokkal együtt tessék elhívni Őt is, legyetek részesei egymás életének, csinálj apró romantikus, vagy váratlan kedves közeledéseket, ha meglátsz egy virágárus nénit szerintem még mindig lehet csak úgy megérkezni egy rózsával ("bezzeg az én időmben még nem volt kérdés, hogy baj-e":))), a random csókok szuper jók(!), mutasd ki normálisan amit érzel iránta, csak utána meg túlzásba ne ess. Valahogy ülj rá arra a lóra, ne ugrálj a két oldalán!;)

2015. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jajjj.. sorry, de ez Nekem fáj. Csináltál valaMit magadból és csodálkozol, hogy nem működik.

Egy kis taktikázás belefér, de a műmacsóság.. hát tudod, a női megérzésünk működik és a bűzlő dolgokat nem szeretjük.. átverve érezzük magunkat és onnantól elég nehéz helyzetben van a férfi.

Legyél az aki vagy, kicsit "lájtosabb" formában, de ne próbáld meg eljátszani azt aki nem vagy. Ha szeretnél más lenni, határozottabb, dominánsabb, akkor tanuljad folyamatában a dolgokat és válhatsz azzá, de ne színészkedd agyon az egészet, mert a nő az elejétől fogja érezni, kb. a 3. hónapban tudja és a 4-5-ben szétszed.

2015. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt most hogy érted? Mivel játszom meg magam? Én olyan vagyok alapból, mint a kapcsolatok elején. Aztán így mint ha "rámtelepedne" a kapcsolat, és elkezdek totál abnormálisan viselkedni.. Ez az első számú kérdés, hogy mitől lehet? Nem érzem, hogy megjátszom magam.
2015. ápr. 15. 14:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Más a viselkedésed mint amit belül érzel. A csináltál magadból valamit akár az is lehet, hogy valamilyen régi érzelmi sérülés miatt vagy ilyen a kapcsolatokban.. hogy valójában, legbelül Te nagyon vágysz rá, hogy legyen, ez a gyengeséged csak nem akarod, sőt még inkább nem tudod kimutatni.


"ilyenkor érek el arra a pontra, hogy beadom a derekam," amúgy addig mit csinálsz, míg nem adod be a derekad? Szóval itt, amit Te így jellemzel van egy váltás, amit megéreznek a csajok. Nem tudom, mi az és miben jelentkezik. Az emberek nem csak szavakkal és általuk kívánt tettekkel, hanem testbeszéddel, stb. jeleznek. Valószínű erre visszajelzés ami miatt nem leszel aztán domináns. Valószínű, hogy alapból nem vagy igazán domináns, csupán vannak ezek a nem keresem a nőt és hideg vagyok dolgaid, ami kicsit annak mutat. Nem tudom, érted-e mit szeretnék írni? Valami valószínűleg kezdetektől nem stimmel a viselkedésedben. Sokszor amikor olvasok valakiről az érzéseimre hagyatkozom és Nálad ez volt az érzésem, hogy ambivalens dolgaid vannak. Pl. a felszabadult kedveshez egyébként az is hozzátartozik, hogy akár társaságban is mered ölelgetni és nem is tudom milyen kifejezést használtál, de egymás nyakán is lóghattok. Ha nem teszed akkor mégsem vagy felszabadult. Ennél jobban most nem tudom leírni.

2015. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: kezdem kapizsgálni amit mondasz, már csak azt nemtudom, merre induljak el a megoldás felé..
2015. ápr. 15. 23:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes bele, az a baj. Nem csak járni kell egy nővel és lefeküdni esetenként, hanem szeretni is, de te úgy látszik, nem tudsz jobban szeretni. - Egyébként azért nőtt a fejedre a nő, mert pár hónap után már nyeregben érzi magát. Az elején is úgy vezesd be a programokat: lenne-e kedved ehhez vagy ahhoz. Ha ő ajánl valamit, mondd meg neki, hogy jobb lenne, ha úgy kérdezné, van-e kedved hozzá. Oda-vissza érvényes ez.
2015. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én ezt így csináltam. És igen, néha nem mutattam ki úgy, mert féltem a csalódástól. Valamiért aggódó leszek, és szívemre veszek mindent az a bizonyos pár hónap után. Nem tudom, mitől..
2015. ápr. 18. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!