Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem szeretem, miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretem, miért van ez? Mi az amin változtatnunk kellene?

Figyelt kérdés
Néha szokta mondani hogy úgy érzi , nem szeretem azóta sokat gondolkozom rajta és lehet igaza van. Ha úgy adódik és ha bele menne szerintem mással is le feküdnék. Mindig mosolygok ha vele vagyok. Szoktunk vitatkozni volt rá példa hogy féltékeny is voltam. Vonzalommal viszont nincs baj kívánom mindig. Azonban csak ünnepekor szoktam rá gondolni. Már nem nagyon járunk el közös programokra ilyenekre gondolok mozi,étterem stb... Együtt szoktunk sétálni , tv-ni de a közös program kb ennyi. Régebben moziba mentünk , éterembe , tó partra sétálni , sokszor még reggelig is el voltunk ketten. A szakítás gondolata meg fordult már a fejembe, sokszor próbáltuk már a kapcsolatukat meg javítani de csak rövid ideig megy. Hatalmas előre lépés történt , de még így is előfordul hogy össze kapunk de tökre ilyen piti dolgokon. Amikor össze veszünk , nem nagyon keressem de gondolok rá sokat... Amíg szerelmes voltam semmi probléma , nem volt köztünk sőt éreztem hogy igazán szeretem. De valahogy sokszor hiányzik ez az érzés. Sokszor olyan mintha , félre értenénk egymást. Testiségre rá térve ölelem , puszilom , csókolóm , szex pedig amióta ismerjük egymást talán 2x nem volt... Változóan szoktunk találkozni van hogy egy héten 1-2x van hogy egymás után 4x is... Sokat is beszélünk egymást társaságában , nem fordult nagyon elő hogy nem volt téma... Ha valaki tudna segíteni , nagyon örülnék neki válaszokat pedig előre is köszönöm.

2015. ápr. 15. 20:51
 1/4 TonyP válasza:
csak egy megoldás van tovább kell lépned(de az csak rajtád áll hogy hogy szakítasz ha őszintén akkor állj elé és mondd meg a szemébe hogy már nem szereted és nem szeretnéd kihasználni a hazugságot nem javasolnám mert az előbb v utóbb úgyis kiderül) "fiatal vagy"(ezt te tudod hogy mire értem mivel priviztünk előtte) meg ahhoz hogy lekösd magad
2015. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia hany eves vagy?fiu vagy?
2015. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mibol all a sex egy piti dolgon veszekeftek ez meg nem ok a szakitasra
2015. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miert nem mentek el valahova csak kettesben?

Nalunk mikor ilyen bizonytalansag van.. akkor elmegyunk valahova csak ketten 1-2 napra, csak egymassal foglalkozunk, pihenunk, nosztalgiazgatunk, nekunk szokott segiteni, szerintem probaljatok meg ti is :)

19l

2015. ápr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!