Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok ez a fiú mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ez a fiú mit csinál a barátnőével?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy kihasználja vagy szereti? Nos beszélget más lányokkal , a barátnője kérte hogy mutassa meg de nem teszi meg. Ha veszekednek a fiú simán el küldni a p*csába a lány meg fut utána. A lány azt is meg engedi neki , hogy le feküdjön másokkal. Azonban amikor a le feküdnek a fiú figyel lányra hogy jó legyen neki és élvezze. Veszekedés után nem találkoznak addig , amíg a lány meg nem keresi a fiú talán 2x kereste meg eddig. De még is gondol a fiú a lányra ünnepekor. Amikor a lány kérdezi tőle , hogy szereti-e a fiú azt válaszolja igen... Van hogy veszekedésnél el hordja a fiú mindenek.

2015. ápr. 16. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmebeteg, hig az agya, fogyatékos, ilyenek... Ezeket magukra kell hagy, felesleges időt pazarolni rajuk...
2015. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
AZ ilyen lányokat nem tudom sajnálni, megérdemlik a sorsukat, hogy ilyenek után futnak.
2015. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mit szeretnek vagy tetszik a lányoknak az ilyenekbe? Nem is értem mi ebbe a jó. Mi az ami így meg mozgatja a lányokat komolyan ezt élvezik?
2015. ápr. 16. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy másokkal beszélget (kifejezetten lányokkal) még ok, veszekedések után nem. De ami nagyot ütött, hogy a lány megengedi neki, hogy másokkal...

Most végiggondoltam, hogy ha a barátom ilyen lenne és szerintem akkor 2 hét után maximum vége lenne.

2015. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mondjuk a beszélgetős rész teljesen jogos, ha én beszélgetek valakivel, az nem egy harmadik félre tartozik, ha meg igen, majd elmondom neki

de a többi.. hát igen..


annyi azért vigasztaljon mindenkit, hogy a lány nem szereti a fiút, hanem a pasiját szereti... úgyértem.. kapcsolatfüggő.. ha önálló, határozott lány lenne, elég hamar kipaterolta volna a srácot, ez egyértelmű

félreértés ne essék, nem hibáztatom a lányt, a srác egy gyökér meg minden, csak egyszerűen.. nem arról van szó, hogy szeretné.. csak nem tud más alternatívát.. esélyes, hogy a szülei sem voltak jobbak..

2015. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő 25 éves, te meg 18.
2015. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!