Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal de találkozni akar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Facebookon szakítottam a barátommal pár hete (tudom gyáva vagyok hogy nem személyesen mondtam el neki meg stb.) És talalkozni akar hogy megbeszéljük, de én nem akarok vele találkozni, mert mindent elmondtam neki. Eléggé rossz érzés látni mert nem akarom, de egy edzesre járunk szóval minden nap latom, de nem beszéltünk eddig, és most találkozni akar hogy megbeszeljuk. Szerintetek mit tegyek???

2015. ápr. 18. 09:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Eggyesnek igaza vam! Veszélyesek ezek a malymokk^^ ne találkozz vele
2015. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nem volt gerinces dolog facebookon szakítani. Megérdemli hogy ezt megbeszéljétek. Mond el neki azt amit leírtál neki.
2015. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát most tényleg nem tudom mit tegyek. Egyikőtök azt írja ne a másikótok meg igen. Mit csináljak???


13/L

2015. ápr. 18. 09:23
 5/17 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy ermet :)
2015. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Találkozz vele.
2015. ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok még tanácsokat!!!
2015. ápr. 18. 09:29
 8/17 anonim ***** válasza:
Találkozz olyan helyen vele ahol sokan vannak. És légy vele őszinte. Neked sem esett volna jól ha sms-ben dob. Tudom fiatal vagy még, de már most meg kell tanulni, hogy ez nem így megy.
2015. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben. A városban jó leaz ha ott találkozunk?
2015. ápr. 18. 09:36
 10/17 anonim ***** válasza:
Teljesen. Akár egy parkban.
2015. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!