Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » S. O. S. Mitől lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha egy srác szakítás után megváltozik, szótlan lesz, és néha bunkó...a volt barátnőjével kedves maradt, csak azzal se beszél annyit. Mondtam neki megváltozott, erre nekiálltunk veszekedni..hogy én túlgondolom az egészet nem szar le, nem utál és hogy megint én állítom be köcs*g parasztnak(ez nem igaz, csak próbáltam vele beszélni hogy miért lehet ez)...és hogy én még mindíg érdeklem őt..ilyenkor mivan/ mit érezhet?!

2015. ápr. 18. 19:54
 1/8 RRR ***** válasza:

mert egy fájdalom az egész srác

és minden további fájdalmat okoz neki

2015. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hmm attól függ mikor volt a szakítás.
2015. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most lesz 1 hónapja..😊 és ő szakított, mert nemtudta mit érez.😓
2015. ápr. 18. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Hmm lehet szeret lehet még nem dolgozta fel a dolgot stbstb
2015. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom, szerintem ha szeretne, keresett volna, mert szerintem tudja hogy én még azóta is szeretem..
2015. ápr. 18. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem voltak olyan osztálytársaim, akik ikrek voltak, és amikor az egyikük beteg lett, akkor a másik el kezdett picit ilyen nemtom, másmilyen lenni, mert gondolom, aggódott érte v nemtom, és akkor szétstresszelte az agyát, és akkor azért volt néha másmilyen. (De am már asszem, jól van:))
2015. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, csak neki nincs ikertestvére😄
2015. ápr. 18. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még most sem tudja,hogy mit érez. 19/L
2015. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!