Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek a történetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a történetemről?

Figyelt kérdés

28 éves fiú vagyok. 2 és fél évvel ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal. Lakótársat keresett, és odaköltöztem hozzá. Sokat beszélgettünk, később le is feküdtünk, és a végén szerelmesek lettünk. Nagyon jó volt az eleje, imádtam őt, kiszolgáltam minden vágyát. Soha nem néztem másik lányra, megbeszéltük hogy ebbe a kapcsolatba beleadunk mindent, közös jövőt terveztünk, gyereket, házat stb. Az elején mindenki le akart beszélni erről a lányról, mert mondták hogy nem hozzám illik. Elég szabad életet élt előttem, Bulizott, pasizott, volt hogy egyszerre több csávója is volt. Engem nem érdekelt, kicsit zavart, de nem akartam tudomást venni róla. Fél év múlva mindenki dicsért hogy mennyire pozitívan megváltozott mellettem, és milyen jók vagyunk. Közben jöttek a gondok, a régmúltjáról hitelek, a rossz családi állapota stb stb, Még akkor sem érdekelt, vele akartam lenni. 2 és fél év után, már ellaposodott a kapcsolat. Észre is vette, és egyik nap hazaállított, hogy kész vége. Ennyi volt.(ez volt kb 2 hónapja) Én elköltöztem. Nagyon megszenvedtem az elszakadást, és már már úgy voltam vele, hogy megkeresem, és elmondom hogy kezdjük tiszta lappal. Míg nem hallottam a hír.

Volt egy munkatársa, akit nekem egy évi szidott, hogy milyen egy nyomorék, meg mennyire lúzer. Fiatalabb is mint az exem, és a poén hogy összejöttek. (sejtettem valahol, de nem hittem hogy utánam ennyire leadja a szintet) tehát együtt vannak, már bemutatta a közös barátainknak is a srácot... Zsák a foltját, a srác elég életképtelen, és szarul is keres. Folyamatosan egymásnál vannak, szerintem össze is fognak költözni.


Tehát.

Milyen ember az ilyen. Oké, ő szakított, de hogy lehet egyből fejest ugorni, egy másik kapcsolatba. 1 nap alatt túltette magát 2 és fél éven? 26 éves lesz a csaj. Okos lány, de szerintem, ahogy én látom, életképtelen. Egyedül sosem volt. Nincs önálló élete, folyamatosan mindenbe másokra támaszkodik, és nem érdekli ki mint mond,csak neki legyen kielégítve a vágya. Sérült ez az csaj? Csak én nem vettem eddig észre? mi a véleményetek?



2015. ápr. 20. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy jártam, csak 4 évet b*sztam el az életemből egy értéktelen emberre. Én is le voltam törve, de mostmár csak azt bánom, hogy nem előbb jött az a tapló aki azóta is kezelgeti. Túl sokat tettem a kapcsolatba amit nem érdemelt volna meg.


Nagyon nem tudsz mit csinálni ezzel. Vigasztaljon az, hogy te voltál "túl jó" neki.

2015. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Annak az életképtelen nyomoréknak nagyobb a farka és jobban megdugja mint te a 2 és fél év alatt.


Ez lehet a helyzet.

2015. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak lelombozni, de nem valószínű, hogy ennek a lánynak valódi érzései lettek volna irántad. Az ilyen kapcsolatfüggő, az a lényeg, hogy mindig legyen valakije. Te ott voltál neki évekig, kényelmes volt számára - egyébként azt is elképzelhetőnek tartom, hogy közben is csalt téged. Egy idő után azonban megunt téged, továbbállt.
2015. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bepalizott a csaj.
2015. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogja kapni az Élettől azt a pofont, amikor nem lesz más választása, talpra kell majd állnia. De ez már nem a te ügyed.
2015. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akimek a vérében van a ribiség, az sosem fog megjavúlni.
2015. ápr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szard le az egészet.Mert nem érdemes egy nő miatt sem bánkódni.Vele kapcsolatban próbálj meg csak a jó dolgokra emlékezni,mert biztos voltak olyanok is,és lépj tovább.Ő már megtette,tedd meg te is.
2015. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel 3 évig voltam együtt- csodálatos érzékemnek hála, csaknem az évfordulónkon szakítottam vele.


Dióhéjban: Első nagy szerelmem, rózsaszín köd stb. AZtán másfél-2 év után elkezdett zsarnokoskodni és lelkileg zsarolni ("jajjdejó, hogy itt vagyok neked..más úgysem fog soha szeretni, mint én." és hasonló megszólalások.)

Függött tőlem, de mindig sikerült elérnie azt, hogy úgy viselkedjek, ahogy ő szeretné.

Ez lassan minden érzelmet kiölt belőlem.

Közben, a legjobb barátommal szép lassan formálódott a kapcsolatunk (ő akkor az én barátom női megfelelőjével volt + a csajnak pszichés problémái -valós- is voltak).

Aztán, a drága barátom, az egyik közös barátunk esküvője éjjelén megerőszakolt- nem ""kényszerített"", nem ütött meg, de nem igazán volt más választásom.

Innentől belülről összeomlottam.

Ő ezt érezte és mentésképp először csak elhalmozott ajándékokkal, majd megkérte a kezem.

nem láttam kiutat, igent mondtam ( nem kényszerített testileg, elég volt a lelki nyomás)

Aztán 3 év után BUMM. robbant a bomba. Nem érdekelt mi lesz vele, önző módon a saját boldogságomra gondoltam. közöltem, h elhagyom.

Ez után jött az öngyilkossággal fenyegetőzés, az, hogy anyukája -aki előtte imááádott- elmondott minden ki kvának,. mert a fiához idegi alap miatt orvost kellett hívni többször...

..de ekkor már leszartam.


És ez után 2 héttel összejöttem a "legjobb barátommal".

Azóta voltam minden büdös ribitől lélektelen állatig. nem érdekel. mindenki a saját boldogságának a kovácsa.


A "legjobb barátommal" 5 éve vagyok együtt, ősszel házasodunk.


minden éremnek 2 oldala van.

Tudom, h fáj, kérdező, és mocsok, ahogy elbánt veled, de lehet ebben a "nyomorékban" megtalált olyat, amit benned nem.

Nem azt mondom, hogy veled van a baj, csak azt, hogy nem illettetek össze.

2015. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen. Valószínűleg én is hasonlóan elnyomta, és uralkodtam rajta. Ez is egy indok volt, de miért nem szólt? Miért nem beszéltük meg. Nekem anno volt annyira fontos, hogy változzak érte. Kár mindenért...
2015. ápr. 20. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!