Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek felhívjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhívjam?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm úgy augusztus végétől december november végéig. Egyszer csak abbahagyta a levelezést, fel sem vette a telefont, de ezt én téli depressziónak tudtam be, mert pár héttel azelőtt még (állítólag) totál szerelmes volt belém.

Most április 20. van, mit gondoltok? Nem kellettem eléggé? Vagy ha kellettem is, felmelegítve csak a székelykáposzta jó...



2015. ápr. 20. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem székely, hanem töltött, de ne hívd fel.
2015. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
OK, töltött, elismerem, tévedtem, de miért ne?
2015. ápr. 20. 12:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki totál szerelmes, az nem múlik el egyik napról a másikra. A csaj rádúnt, vagy jött valaki más, aki jobban kellett neki. Annyi meg nem volt benne, hogy eléd álljon, és közölje veled, mi a pálya. Elég tipikus viselkedés.
2015. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor hívd, de szerintem csak le fog rázni. Én nem hívnám a helyedben, bár én nő vagyok. Ha meg hasonló helyzetben hívna egy volt pasim, akkor udvariasan, de gyorsan leráznám. Igez én nem tennék olyat, hogy nem veszem fel a telefont, csak ha megbántott volna.
2015. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Férjnél volt/van.
2015. ápr. 20. 12:30
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt az információt eddig titkosítottad. Akkor lehet, hogy megbukott.
2015. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Micsoda? :)

Ez komoly kérdés?

Hónapok óta le se tojik, ergo teljesen kirámolt téged, méghozzá egy elég gerinctelen módon és te azt gondolod, csak téli depressziója volt és most újra mehet minden a régiben? Jól értem?

2015. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jaaaaaa!

Akkor pláne hallgass Kingára!

2015. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor maximum a kufipajtid volt, nem a barátnőd.
2015. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nézd, ha se telefonon, se üzenetben válaszra se méltat, az eléggé egyértelműen azt jelenti, hogy nem kíváncsi rád.
2015. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!