Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok ti ehhez mit szólnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Lányok ti hogy fogadnátok ha a barátotok azt mondaná rólatok,hogy nem vagytok valami nőiesek? Átlagosnak mondanám magam,szerintem az alakom is teljesen rendben van,az arcom kedves,mindig mosolygok,úgy gondolom semmi baj nincs a nőiességemmel. Normálisan öltözök,igaz,kevesebbet mutatok mint más lány például nekem egy sima póló jobban tetszik mint egy kivágott. Szoktam fiúkkal nevetni és kevésbé vagyok finnyás vagy cicomás mint a többiek de szerintem ennyi még belefér. Barátom szerint nem vagyok az a tipikus nő. Mégis mit vár,hogy díszpinty legyek? Ti szakítanátok egy ilyen kijelentésért? Szerintem ha engem valaki szeret annak én vagyok a legvonzóbb,nem? Vagy csak túl naív lennék?

Válaszotokat előre köszönöm :) 19L



2015. ápr. 23. 12:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igaz pasi vagyok,de szerintem kérdezz rá konkrétan,hogy szerinte mi az amin ő szeretné,hogy te változtass.Ha nem vagy "tipikus nő"akkor minek ismerkedett meg veled?Ugyanakkor valahol értem a problémáját,mert én is voltam már hasonló helyzetben.
2015. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A "nem vagy az a tipikus nő" még jelenthet jót is, nem feltétlenül azt, hogy nem vagy nőies. de ha az utóbbit értette alatta, akkor bunkó paraszt és keress mást magadnak.
2015. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ezt hogy mondta? Milyen hangsúllyal? Milyen helyzetben?

Szerintem is ez lehet pozitív is.

De ha arra utalt, hogy neki a mű pláza cicák tetszenek, akkor nyilván nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok.

Az is lehet, hogy egy egyszerű ténymegállapítás volt. És ugye a férfiak sokszor nem veszik észre, hogy ezzel megbántottak.

Szóval beszéld meg vele. Nem kell rögtön szakítani.

2015. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
hát azért ilyet mondani fas zság. bár lehet, hogy nem sértésnek szánta, de kérdezd meg tőle, hogy zavarja-e? ha igen, akkor továbbállhat, nem kell miatta pic sásabbnak lenned.
2015. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Például nem szoktam sminkelni mert úgy érzem nem kell,a bőröm tiszta a szemem pedig amúgy is nagy bociszem,nem kell kihangsúlyozni. Nem érdekel különösebben a divat,inkább a tudományok és az olvasás vonz,meg a zene. Nem szoktam lányokkal barátkozni inkább fiú barátaim vannak,mert nekem ők viccesebbek és őszintébbek mint a lányok.

Persze ez relatív hogy ki a nőies de se kívülről se belülről nem vagyok kevésbé nő mint a többiek.

2015. ápr. 23. 12:17
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem zavarja csak "zamatot adna a kapcsolatnak" ha lányosabban öltöznék. Megjegyzem nem szoktam fiús darabokat felvenni,csupán csak nem az a legfontosabb számomra hogy mindenki csorgassa utánam a nyálát,én inkább a belsőmre figyelek.
2015. ápr. 23. 12:19
 7/19 anonim ***** válasza:
Negatív kijelentés rád nézve.Azért mondja,mert nem tart nőnek.Csak akkor miért nem keres mást?
2015. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Miért? Pont te is azt írod magadról, hogy nem vagy a tipikus csajszis lány öltözködés terén.

Mondd meg neki, hogy te ez vagy, nem akarsz változtatni, de már akkor is ilyen voltál, mikor megismert, így kell elfogadnia.

2015. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szokta mondani hogy szép vagyok,de emellett mindig hozzátesz olyanokat is,hogy vegyek fel többet szoknyát,nyugodtan öltözzek úgy,hogy többet lássanak belőlem. Nekem jó ez is,sosem volt bajom a pártalálással,mellesleg szerintem a kevesebb néha több.
2015. ápr. 23. 12:26
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem itt nem arról van szó, hogy nem talál szépnek, csak szeretne többet látni szoknyában. Ha nem durván utal rá, csak felveti, akkor nem kell rá megsértődni szerintem, csak megmondani, hogy te nem éreznéd úgy jól magad.

Nekem soha nem esett rosszul, ha a párom olyat mondott, hogy az ilyen és ilyen ruha milyen jól állna nekem. Maximum ha olyan volt megmondtam, hogy nekem ez nem a stílusom és kész.

2015. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!