Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőmmel szakítottunk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szakítottunk egy pár napja mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottunk de én még szeretem és vissza szeretném szerezni mit tudnék tenni érte? Eddig azt csináltam hogy küldtem neki egyí szál rózsát névtelenül

Nincs valami ilyesmi ötletek vagy valami tanács?



2015. ápr. 25. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtést ajánlom!
2015. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdő koromban még én is elkövettem ilyeneket, de az önbecslésnek az tesz jót hidd el ha úgy közelíted meg: ha nem kellek hát nem, így járt, hamarosan csak jobbat találhatok.
2015. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jav.: önbecsÜlésnek, természetesen
2015. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én ha az én hibám volt hogy szakítottunk és meg bántam utólag tudom az nem sokat ér de még szeretem és szeretném vissza kapni, valami ötlet amivel vissza tudnám szerezni?
2015. ápr. 25. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Sosem lesz ebből már normális kapcsolat. Lehet, hogy jártok még pár hetet, aztán akkor lesz vége. Én is a felejtést ajánlom. Annak legalább van jövője, valami újnak csinálj helyet és hagyd el, ami nem ment.
2015. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van nagyon csak ragaszkodok hozzá, de meg próbálom el felejteni köszönöm
2015. ápr. 25. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben is az a gond, hogy a nőknél "az ítélet végleges", hogy Anthony Hopkins egyik karakterét idézzem.
2015. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi miatt szakítottatok?
2015. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!