Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 év után otthagyott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után otthagyott egy másikért. Hogyan felejtsek legkönnyebben? 37F

Figyelt kérdés

5 éve én hagytam ott a párom a jelenlegiért. Az akkori kapcsolatom már nem volt egyszerű és amúgy is közeledett a vége. Tudom, most ezt kapom vissza. Tanultam belőle. Ha lehet, oktatást nem kérek.

Ennek nem nagyon volt előjele, jól megvoltunk, de jött neki egy új szerelem. Tudom ha rendben lettünk volna, nem jöhetett volna. Mindezek ellenére hosszasan vívódott, mert engem sem akart elveszíteni. De szakítás lett a vége.

Én most leginkább felejtenék, de nem akar menni.

Várom ide a véleményeket, illetve privátban is szívesen beszélgetnék erről.

Köszönöm, hogy elolvastad.

És külön köszönöm előre a véleményeket és a kioktatás mellőzését.



2015. ápr. 26. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Haha lol. Evvan megérdemled. Menj ismerkedj, az segít.
2015. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy könnyű felejtés, akit elhagynak az szenved.
2015. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Búslakodj még pár napig, aztán nyiss egy új fejezetet az életedben! Az idő segíteni fog a felejtésben!

Menj a haverjaiddal szórakozni, ismerkedj újra nőkkel!

Foglald le magad pl. élj a hobbidnak, nézz filmeket, sétálj a természetben, olvass könyvet..stb. Kezdj el sportolni, vagy ehhez hasonlóak.


Remélem sikerül majd hamarosan újra boldognak lenned! :)

2015. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig a nagyobb farokra cserélnek ha cserélnek...
2015. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont ebben a cipőben járok én is. 5 év házasság után egy másik miatt váltam. Most engem hagytak ott néhány napja 2 év szerelem után. Éppen azt érzem amit te, visszakapom amit tettem. Az én esetemben ugyan nem tudom, hogy van-e másik nő a történetben, de mindegy is, dobtak és kész. És ugyanúgy mint te, várom hogy felejtsek, de képtelen vagyok rá. Ne haragudj az offért, segíteni sajnos nem tudok (magamon se), de szerintem kb. egyformán érzünk, úgy éreztem le kell írnom.
2015. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Alkoholba folytsd bánatod!
2015. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem is közel 5 év együtt élés után hagytak el egy másikért.Mindent megadtam neki,de még is megtette.
2015. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán sohasem szeretet engem,azért tudta ezt megcsinálni,ami nagyon fáj!
2015. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szerelem múlandó,de ami abból következett az nem felejthető.

Felejteni nem lehet,csak újraírni,mint egy újraírható dvd-t ugyanazzal,vagy mással.Aztán vagy jobb lesz,vagy ugyanolyan,vagy rosszabb.

2015. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
..
2016. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!