Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után normális ez?

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt, majd egyszer én felhoztam, ő pedig véglegesítette a szakítást. Ez 2 hónapja volt, de azóta is minden nap beszélünk, átjön filmezni, gyakran megtörténik, hogy szex lesz a dologból...de nem vagyunk együtt, mert ő nem akar, mert állítólag már nem szerelmes. Én vissza szeretném kapni. Mi a tanácsotok?

2015. ápr. 28. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy ha nem jártok, akkor nincs cumi!
2015. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Detto ugyanezt csinálom (csináltam!) az exemmel még majdnem 2 éven keresztül a két éves kapcsolatunk megszűnése óta. Én mondom, nincs értelme. Ha az egyik nem szerelmes, ha nem volt képes szerelembe esni a két éves kapcsolat alatt, akkor ezután sem fog. Jó vagy neki, mert ott a vállad, ha kellesz neki, tudtok beszélgetni, mert "szeretitek egymást", a szex meg alapvető emberi szükséglet. Amint talál valakit, akibe szerelmes lesz, fel fog haszni ezzel a barátság extrákkal kapcsolattartással.
2015. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elméletileg szerelmes volt, csak sok gondom volt, és már nem olyan voltam, mint akibe beleszeretett.
2015. ápr. 28. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hé, ez egy nagy kamu, amivel ő etet Téged, ne dőlj be!!


"Már nem olyan vagy, akibe beleszeretett"

1. akkor miért vagy jó még arra, hogy megdugjon? a fene a farkát...

2. akkor miért vagy jó arra, hogy beszélgessen valakivel nap, mint nap?


Ne hidd el neki, Te változtál, és rossz vagy. Ez így egy elbaszott nyitott kapcsolat, Megmaradsz neki barátnak, még a szexete is megkapja, de mivel nem jártok hivatalosan fel van jogosítva, hogy mást is fűzzön, lefeküdjön vele, és ha betoppan a nagy ő az életébe, akkor meg dobjon! EZ neki így kényelmes és jó. De neked nem! Mert amíg Te szereted, addig nem tudsz túllépni, és másfelé nyitni.


Zárd le a kapcsolatot. (Ha nagyon nagyon nagyon nem megy, akkor leglább a szex részét zárd le, és ismerkedj másokkal.)


Ha egymásnak teremtett Benneteket az Ég, akkor a hiány rá fog ébreszteni, hogy mégis együtt folytassátok. De teljes értékű párként.

Ha meg nem így történne, akkor tiszteld és szeresd magad annyira, hogy megadod magadnak az esélyt, h mások előtt nem zárkózol el, és rádtalálhat a szerelem.

2015. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te szereted, de tudod, hogy ő már nem, és nem szeretne újra összejönni veled, csak egy megoldás marad, ha nem szeretnél saját magaddal kitolni, az pedig az, hogy megszakítod vele a kapcsolatot. Eleinte nehéz lesz, ez biztos. Gondolom, ő keres inkább, és könnyen beadod a derekad.Ha te kerested eddig,akkor próbáld meg hanyagolni.Ismerkedj mással, vagy ha ez még nem megy, elmélkedj magadban, hogy mi a jó neked,élvezd ki,hogy szingli vagy. Gondolj bele, mit éreznél akkor, ha közölné, talált mást? Összetörnél,rájönnél, hogy csak kihasznált a szex miatt. Gyakran csinálnak ilyet szakítás után,előbb vagy utóbb kiderül,mégsem működik,nehéz az elszakadás,de erősnek kell lenni.Ha most nem is hiszed el,hónapok múlva,egy év múlva már el fogod hinni,hogy nem volt értelme ennek az összejárogatásnak...
2015. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!