Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, ti egy csalódás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti egy csalódás után rendszerint újra ugyanolyan típusú srácnak adtok esélyt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, volt egy kezdődő kapcsolatotok egy nagydumás, ivós, macsó faszival, aztán szakítottatok, és magatok alatt voltatok. Ilyen esetben adnátok-e esélyt egy csendesebb, kevésbé nyomulós srácnak? Igen, én lennék az utóbbi. Volt egy lány, aki összejött egy másik sráccal, nekem összetörte a szívem, lelkileg eléggé kikészültem. Persze utólag közölte, hogy már amikor mi találkozgattunk, akkor is ebbe a fiúba volt szerelmes, csak még nem tudta. Aztán utána kiderült, hogy nem sokáig voltak együtt, hogy kinek a hibájából, nem tudom. Tudom, el kellett volna felejtenem a lányt, de nem megy, még mindig nem közömbös a számomra, ráadásul tutira tetszettem neki, hiszen ő írt rám, és a barátnője is mondta, hogy rengeteg jót mondott neki rólam. Szóval igen, titokban abban reménykedem, hogy talán tapasztalt egyet s mást, és esetleg bennem is lát majd valamit. Nem azt mondom, hogy feltétlenül értékesebb vagyok a másiknál, mert vannak hibáim, rossz tulajdonságaim, de őszintén és odaadóan tudnám szeretni azt, aki engem szeretne, soha nem csalnám meg, próbálnék lelkileg is figyelni rá, segíteni őt, ha arra van szüksége stb. Szerintetek lehet esélye annak, hogy a lány nekem is adjon egy esélyt?

2015. ápr. 29. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod a választ.

A nők a nagyképű b alfaszokat szeretik.

Persze itt majd jönnek a "imádjuk a csöndes,kedves ,aranyos pasikat",de valójában nem.

Tisztelet a kivételnek.(mert hála Istennek vannak kivételek,igaz kevesen de pl. barátnőm pont az egyik a kevés ől)

2015. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
El szoktam mondani a véleményem, csak pl. nem vagyok bunkó, nem nyomulok közönséges módon, nem vagyok nagydumás, nem vagyok bulizós típus stb. Ja igen, ez biztosan unalmas, de senki kedvéért nem fogok megváltozni.
2015. ápr. 29. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd, nem hiszem, hogy ez konkrétan típusoktól függ. Szerintem emberenként változik, és magát a szerelmet sem lehet irányítani. Tudatosan legalábbis lehetetlen szelektálni, hogy "nekem ez a típus bejön, akkor esélyt adok a srácnak". Ezt nyilván te is tudod. Persze, igen, lehet, hogy tudat alatt valaki csak egy adott típusra bukik, de szerintem mindig jöhetnek meglepetések. Simán lehet, hogy tetszel neki. Én például mindig is a csendesebb pasikra buktam, aztán kikötöttem egy nagydumás mellett (aki kettesben már nem is annyira nagydumás, mint kiderült). Nem tudom, ez meddig fog tartani, de tény, hogy nem számítottam rá, hogy bármi is legyen köztem és egy ilyen fiú között. Szóval általánosságban nem hiszem, hogy a lányok típus szerint adnak esélyt, te sem indulsz hátránnyal. :)
2015. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: Szerintem a nagydumások sokkal jobb esélyekkel indulnak, mert jól tudnak beszélni, még azt is el tudják hitetni, ami nincs, a nők többségét meg ez kábítja el, nekik szinte mindegy, hogy mit mond a faszi, csak annyi a lényeg, hogy szinte folyamatosan beszéljen, és már benne is van a csaj bugyijában. Egyébként nagyjából mindenki előadja, hogy ő az igazi értékeket keresi stb., aztán mégis sokkal többször fordul elő az, hogy egy nagydumás kandúr lesz a befutó a csendes sráccal szemben, míg a fordítottjára szerintem elég kevés példát lehetne találni.
2015. ápr. 29. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
csöbörből-vederbe!
2015. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tökéletesen hasonló helyzetben vagyok mint te, és néha vannak is olyan dolgok, mintha nem akarna annyira elveszíteni... lehet, hogy végülis rájön, hogy nem mindig a tökéletesnek tűnő pasit kell választani
2015. ápr. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: Hát sajnos szerintem nekünk inkább csak a remény marad, engem annyian elutasítottak már, hogy meg se tudnám számolni, pedig próbáltam javítani is azon, amin lehetett. Én is szeretném elhinni, hogy egyszer végre valakinek kinyílik a szeme, és bennem is észreveszi az értékeket, és érezni fog irántam valamit, de már nem igazán tudok hinni az ilyesmikben.
2015. ápr. 30. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!