Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom. Borzalmasan fáj. Nem akarom elveszíteni. Mot tegyek?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom tegnap. Már érett egy ideje, mert sokat vitatkoztam vele, inkább apróságokon. Ennek meg volt az oka. De ő megváltozott miattam és hiába volt a sok vita részemről. Ezt érthetően megunta. Nagyon mérges vagyok magamra, mert tudom hogy nem történt volna meg, ha nem kötöszködök tegnap. Azt mondta szeret, de nem megy mert elrontottuk. Szeretném a tudtára adni, hogy tanultam belőle és érdemes velem folytatni. De nem tudom hogyan tegyem. 19/L

2015. ápr. 30. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt így írd meg neki is, márt nem tudsz tenni.
2015. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha így sem tudok rá hatni? Lehetséges, hogy később változik a véleménye? Fogok neki hiányozni?
2015. ápr. 30. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Veszekedős, hisztis nő nekem még sohasem hiányzott, inkább örültem, hogy megszabadultam tőle.
2015. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleinte biztos fogsz. Én ha tényleg szeretem megkérném, hogy utoljára beszéljük át. Mondd meg neki, hogy többet nem fogod megváltoztatni (azt a férfiak utálják) és leszoksz a vitáról is. Csak tartsd be az ígéreted
2015. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon hiányzol neki akkor lenet, h tesz még egy próbát. De sajnos ritkán változik meg az ember alaptermészete. Ha vissza ia fogad, nagy valószínűséggel a következő hárpúiaságod tényleg az utolsó lesz. Érdemes felmelegíteni ebben a tudatban?
2015. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz rá hatni, akkor el kell fogadnod, hogy vége. Igen, ez nagyon nehéz, de van, amikor egyszerűen már nem lehet mit tenni. Ezt elcseszted, tanulsz belőle és legközelebb nem fogod ezeket a hibákat elkövetni.
2015. ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehéz gondolkozni mikor seghgfejt játszol igaz??????

Beszélj vele normalisan. Nem tűnik agyhalottnak mint te.

Ui. Aproaag akkot nincs oka...

2015. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legalább te beismered, hogy ha hibáztál, akkor az a te hibád és tényleg bűntudatod van. Ez szerintem értékes tulajdonság. Menj el pszihológushoz, és mondd el az (ex)barátodnak, hogy megpróbálsz megváltozni amennyire csak lehetséges. Meg mutasd meg neki ezt a kérdést.
2015. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!