Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek fog keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog keresni?

Figyelt kérdés
Vasárnap este a (volt) párom szünetet kért, mert úgy érzi ellaposodott kicsit a dolog, illetve úgy érzi, hogy kicsit csendesedtek benne a dolgok. Én ezt el is fogadtam, nem is volt semmi gond, aztán miután hazajöttem átgondoltam a dolgokat, visszamentem és szakítottam vele. Nem bírtam volna a várakozást, mert ki tudja meddig gyomorideggel ültem volna és nagy valószínűséggel ugyanez a vége. Meglepődött, de a tudtára adtam, hogy gondolja át mit akar és ha úgy van keressen, nem haragszok és ő se haragudjon. Szerintetek? Fog keresni?

2015. ápr. 30. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kiírtad a kérdést gondolom ugyanúgy gyomorideged van.. Am természetesen lövésem sincs.
2015. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hivatalosan szakítottál vele, benne meg hanyatlottak az érzések. Ő most különböző lányok sunáját fogja szép sorjában a f..szára húzni, és telelőni, miközben nem rád fog gondolni.

Na szerinted fog keresni?

Szakítottál, engedd el. NE foglalkozz vele. Ne várj rá. Éld az életed, légy boldog. Ha akar valamit majd úgyis keres, de az nem mostanában lesz.

2015. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!