Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csajok/hölgyek! Szakítottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/hölgyek! Szakítottak már veletek azért, mert szexuális téren nem passzoltatok össze?

Figyelt kérdés

Értsd: a partnered többet, esetleg mást akart. Vagy mert talán te akartál többet vagy mást.


S hogy viselted?


Esetleg szakítottak-e már ti emiatt?


Egy szimpla igennél többet írjatok légyszi. Bátran fejtsétek ki.


Kort ill. a kapcsolat hosszát is írjátok meg légyszi.


Köszi



2015. máj. 4. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem volt kapcsolat, csak "próbáljuk meg". Ez az ő szótárában azt jelentette, az első alkalommal feküdjünk is le. Annyira nem az én műfajom, nem tudtam ellazulni, feszengtem, azt mondta, gépies vagyok, nincs bennem semmi érzés, ne erőltessük ezt.

Nem bántam, hogy tovább nem is jutottunk.

2015. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen, ezelo fordulhat

pl en inkab a durvab aktusokat szeretem mig o a lagyabakat, ez egy darabig mukodik de egy ido utan nem. ha nem tehetem mait szeretek akkor megunom az egeszet 25F

2015. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amit leírtál, az valóban nem kapcsolat, hanem egy "d*gj*nk egyet" próba. Persze furcsa, hogy így belementél, de a leírtakból jó nagy hímtag lehetett az illető, ha egy alkalom után erre jutott. Bizonyára jobban jártál, hogy nem próbálkoztatok tovább.
2015. máj. 4. 11:04
 4/11 A kérdező kommentje:

#2


De volt emiatt már szakítás akár általad vagy a hölgy által? S ki hogy viselte?

2015. máj. 4. 11:05
 5/11 anonim ***** válasza:
persze h volt szakitas,iletve azert mert sem o nem fogadta el ahogya en szoktam sem en ahogyan o igy felre leptunk neha h kielegitsuk a vagyainkat. mikor ere feny derult leultunk es megbeszeltuk, nem volt veszekedes azota is jo baratok maradtunk
2015. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5


De ez milyen hosszú kapcsolat volt?

2015. máj. 4. 11:08
 7/11 anonim ***** válasza:
2 ev :)
2015. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja es 2, 5, 7 ugyan az vagyok :D
2015. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8 éves kapcsolatban 4 év után kihűlt a szex, a párom (ffi) nem kívánta a szexet. Próbálkoztam megoldani, de ő nem volt benne partner. Elkínlódtam négy évig a havi egy szexxel, de szakítás lett a vége, leginkább emiatt. Ha két ember nem passzol szexuálisan, az minden mást is megöl, pláne fiatal korban. 70 felett ez már mindegy, bár állítólag akkor is nagy az akarat, ha meg valami sikerül, akkor az öröm is...

Szóval igen, emiatt lett vége. 35/N

2015. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én igen. a srác helyes volt, kedves, kifejezetten jóképű 'minden lány álma' típusú, és hiába éreztem vele jól magam, egyszerűen a fizikai része a dolognak nem működött úgy ahogy kellett volna. nem mozgatott meg annyira, nem vonzódtam hozzá eléggé.
2015. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!