Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor írhatok rá újra a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor írhatok rá újra a volt barátomra?

Figyelt kérdés

December óta találkozgattunk, február 6-án volt az első csók... aztán sok vita (és részemről rengeteg sírás) után véget vetettem a kapcsolatnak március 24-én. Nem működött a kapcsolat, rengeteget veszekedtünk, a részletekbe nem mennék bele. Mindkettőnknek ez volt az első kapcsolata.

Én alapvetően az az ember vagyok, aki gyűlöl fájdalmat okozni, ezért borzalmas bűntudatom van még mindig, de persze ennek a helyzetnek nem én vagyok a szenvedője. A szakítás óta párszor ráírtam, de minden beszélgetésnek rossz lett a vége,, mivel neki szent meggyőződése, hogy én utálom őt, lévén hogy én szakítottam. Ez akkor merült fel például, amikor felajánlottam, hogy küldök egy körlevelet az ismerőseimnek, hogy szavazzanak a képére egy pályázaton: nem értette miért akarok segíteni.

Úgy érzem, ha ráírok, letépek egy vart a sebről, amit hagytam. Borzalmas bűntudatom van, mert segíteni akarok, de egyszerűen nem tudom, hogyan.

Én 15, a fiú 17 éves.

Előre köszönöm a segítséget! :)



2015. máj. 8. 21:42
1 2
 1/14 opened paradise ***** válasza:
Milyen szándékkal szeretnél neki írni?
2015. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj rá. Hagyd békén és kész.
2015. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek titeket,tehát az olvasottak alapján tudok mondani pár szót,hagyd a francba.
2015. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt tudakolnám meg, hogy hogy van, mi van vele. Mielőtt összejöttünk, ha nem is legjobb, de barátok voltunk, és jó lenne, ha megint lehetnénk azok...
2015. máj. 8. 21:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2015. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszéljétek meg ami köztetek volt.Ha meg nem megy akkor inkább hagyjátok egymást.
2015. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkor nem működött, és nem változott semmi, talán nem kéne erőltetni. Az azt követő írogatások sem sikerültek, tehát nem hiszem.

Persze ezt a leírtak alapján csak tippelni lehet. Két negatív dologból jó nem fog kisülni.

2015. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
hagyd békén!
2015. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben... csak olyan rossz, hogy sehogy sem tudok segíteni egy olyan fájdalom feldolgozásán, amit én okoztam! Ez nagyon nagy önzőség, ugye? :(
2015. máj. 8. 22:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy tudsz segíteni, ha elengeded őt és hagyod, hogy elfelejtse a történteket és továbblendüljon. Ez nem zárja ki, hogy néhány hónap múlva ne írhatnál neki, hogy mi van vele, de szerintem ez most nem alkalmas még.
2015. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!