Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segítségre lenne szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem tőletek ebben a formában, számíthatok rátok?

Figyelt kérdés
Kedden lett vége egy 6 hónapos párkapcsolatomnak. Igaz, el volt cseszve az elejétől és át lettem ejtve, csak a megszokás meg ezek. Hogy elhívni a barátnőd, elmész a barátnődhöz, elmentek ide oda sétálni egyszerűen kikapcsolni és jól érezni magad. Maga a feeling és az érzés. Üresnek érzem azért magam belül. Nem bánom hogy vége lett, mert mint kiderült semmit sem ért csak én hittem bele magam. Tudom vannak még szerintem további ilyen kérdések, csak nekem nem mások kérdése alatti válaszolók érdekelnek, hanem a Ti válaszaitok, mit csinálnátok éppen vagy a továbbiakban ? 20/F

2015. máj. 10. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Elkezdenék más lányt keresni. :)
2015. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi helyzetben vagyok, hónapok óta vergődöm, mert magányos vagyok és nagyon hiányzik. Teljesen összezuhantam miatta.

Arra gondoltam, ha ismerkedek másokkal, az segíteni fog elfelejteni, de sajnos nem megy :(

20/L

2015. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen és hol más lányt keresni ? :/ Mert eddig haverok és saját tapasztalat alapján pl. ha buliba keresel nőt, akkor ráfázol.. :/ Én nem szenvedek miatta meg semmi, csak ha lenne egy nő, az mindent megoldana kb, betöltené az űrt, és nem érezném olyan semminek magam. :/ Vannak haverjaim meg egy barátom, de maga egy nő az számomra sokat jelent, ha hosszútávú és komoly. :)
2015. máj. 10. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátokhoz mennék, sportoolnék, szórakoznék, utaznék és várnám, hogy az idő eltompítsa a fájdalmat. Mást nem nagyon lehet tenni.
2015. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!