Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most komolyan! Ezért ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan! Ezért ti is szakitanátok?

Figyelt kérdés
Van egy barátnöm. Teljesen kivan rám akadva és ultimátumot adott hogy vagy változtatok a dolgokon vagy szakit velem. Az a baja hogy csak nálam alszunk és hogy én nem vagyok hajlando nála aludni. De miért nem lehet felfogni hogy nekem otthon kényelmesebb? Meg ö is szeret itt aludni ezért nem értem a baját. Egy hete nem mentem el hozzá aludni és akkor mondta ezt hogy elege van ebböl hogy csak ö ugrál,ha nem jön akkor nem alszunk együtt. A másik hogy volt hogy szexelni akart de nekem nem volt kedvem (ez többször is elöfordult) és ez is a baja. Nem tudom mit csináljak mert nagyon szeretek vele lenni és ö is velem, de most miért kéne megváltoznom? Eddigi barátnöim is elöbb utobb belementek ebbe hogy én irányitok ö is bele fog?? Neki én vagyok az elsö pasija.
2015. máj. 14. 10:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Szimplán egy önző idióta vagy. Nehéz lenne kinyalni amikor nincs kedved szexelni? Gondolom fordítva ő is kielégít. Az ottalvást meg nem is részletezném. Kényelmesebb? ennyi?
2015. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 datass ***** válasza:
90%

Attól hogy eddigi barátnőid belementek ebbe nem jelenti azt hogy is bele fog.


Minden kapcsolatban vannak kompromisszumok és itt neked most csak annyit kellene tenned, hogy bevállalsz te is pár alkalmat hogy nála alszol. Nem a világ vége...


Szexet meg beszéljétek meg és ha neked épp nincs kedved attól még kielégítheted szájjal,kézzel.

2015. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenki szereti ha iranyitjak..es nem is normalis dolog ,egyenloek vagytok (elmeletben)szoval emeld meg a segged es menj el hozza te is ha ezt szeretne
2015. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

- Miért nem akarsz nála aludni?

- Fiziológiai vagy lelki okai vannak a szex mellőzésének?

- Mekkorák az életkori és szociális különbségeitek?


Jó lenne ezekre tudni a választ, hogy normális választ adhassak.

2015. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Néha ott aludhatnál. Ne legyél már ennyire önzõ...
2015. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Én is kidobnálak. A kapcsolat két emberről szól, nem pedig arról, hogy valaki csak a te igényeidet elégíti ki. Tessék elmenni hozzá, neked is kell erőfeszítéseket tenni. Ha nincs kedved szexelni, csináld kézzel vagy szájjal.
2015. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Igen, én is szakítanék :)

Neki is kényelmesebb lehet otthon. Nem fair, hogy mindig ő menjen, ő cuccoljon. Neki miért kéne változnia? Ő elég engedékeny volt. Most rajtad lenne a sor.

Ne akarj irányítani senkit sem, hanem társként gondolj rá.

2015. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%
Tudod az a helyzet hogy a pasinak kéne a csajhoz menni, udvarolni, irányítani a csajt??! Hol élsz Te? Nem egy kocsi, a csaj helyében én már dobtalak volna, ha ennyire nem vagy képes..
2015. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%
En is kirugnalak. Bar en a szexeles visszautasitasa miatt. Attol meg, h nincs kedved, ot lehet nyomatni vi.ratorral ,amig akarja.
2015. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

Igen, ezért szakítanék. Ne várd el, hogy ő mindent megtegyen érted, te meg semmit.

Tudod, kapni jó, de adni még jobb.

2015. máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!