Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mégis szerelmes vagyok belé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis szerelmes vagyok belé? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Szakítottam a párommal, mert úgy éreztem, kihűlt a kapcsolat. Már nem vagyok szerelmes belé, sokszor nem is volt kedvem találkozni vele, a gondjaimat inkább másokkal beszéltem meg. Nem gondoltam, hogy hozzá akarnék menni, gyerekeket vállalnék vele, ilyesmi.

Ő nagyon rosszul reagált, mert ő viszont közös jövőt látott. Hogy ne szenvedjen annyira, utána nem voltam hajlandó találkozni vele pár napig - attól csak rosszabb lesz neki, ha lát is.

Az a furcsa, hogy valóban nem vagyok szerelmes és továbbra sem látom a jövőnket, nem is hiányzik úgy, de mégis rossz érzésem van. Valahogy mégis hiányzik. 5 hónapig voltunk együtt.

N/23


2015. máj. 14. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Friss a szakítás, furcsa most egyedül lenned. Viszont többször is írtad, hogy nem érzed, amit kellene, ezért szerintem helyesen döntöttél.
2015. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyi idő együttlét után nyilván kötődsz hozzá érzelmileg,de ugye ez nem azonos a szerelemmel.Mivel te is érzed,hogy szerelmes nem vagy,így a döntésed helyes volt.
2015. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!