Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek is elegek van az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is elegek van az olyan előnyös külsejű nőből, akik azt hiszik bármit megtehetnek?

Figyelt kérdés
Bármit megtehetnek és meg is tesznek. Nem számít, se férfi sem érzelem. Átgázolna rajta... Megundorodtam.
2015. máj. 14. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Osztom a véleményedet!
2015. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem mindig csak a 10/10-es csajokat próbálnád dugni..
2015. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem úgy en bloc az olyan emberekből van elegem, akik tudják magukról, hogy sok mindent megtehetnek büntetlenül, több lehetőségük van ártani másoknak, mint azoknak visszavágni és gátlástalanul vissza is élnek ezekkel a lehetőségeikkel. Nem kell ehhez sem nőnek, sem előnyös külsejűnek lenni, rengeteg mázlista, intrikus, felkapaszkodott féreg van mindenhol.
2015. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Bocsi!

Állítólag jól nézek ki meg szép vagyok, de nem vagyok tizes, ahhoz pár kilónak le kéne menni, meg több önbizalom.

Nem hiszem azt, hogy bármit megtehetek. Amit Te írtál, kedves kérdező, nem csak a nőkre vonatkozik, nem nemi identitás kérdése. Hanem erkölcs, etika, neveltetés kérdése.

2015. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Még egy összetört szív. Pedig csak balfék vagy töki.
2015. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
#4: Tökéletesen összefoglaltad! Zöld mancs!
2015. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem tehetne meg bármit, ha a férfiak nem hagynák! De gyengék ők is, a farkuk irányítja őket.. szóval részben az ő hibájuk, hogy az ilyen szép nőknek ekkora hatalmuk van.
2015. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Ugyan ugyan, mindenki azokat a lehetőségeit használja ki, amivel rendelkezik. Nem kell irigynek lenni. Ki így, ki úgy.
2015. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
megtesznek azzal akivel megtehetik,minden ember maga dönt arról mennyit ér :D
2015. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#3:

Azért ez nem függ össze teljesen.

Nem mondom, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz, de nem függ össze annyira.

2015. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!