Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnék nemet mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék nemet mondani?

Figyelt kérdés

Fél éves kapcsolatot zártam le, de a pasim nem ellenkezett 1 percig sem. Igazából az Ő hozzámállása miatt fejeztem be vele, nem foglakozott velem. De érzelmileg nem közömbös még most sem.

Ő nem tudom mit érez irántam, vagy érzett e, vagy csak 1 pótlék voltam?! De úgy gondolom nem akart komoly kapcsolatot.

Szakításkor megkaptam, hogy szeretné ha barátok lennénk, jó fejnek tart. ppfff háát köszii

Nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget, gondolván úgy sem fogunk már találkozni/beszélni. És hamar lezárom magamban.

Ennek 2 hónapja, de elég sűrűn felhív,.. de semmi lényegretörő. ... úgy gondoltam tudom kezelni a helyzetet.

Többször célzott hogy találkozzunk, én nemet mondtam.

Mígnem egyszer ... nah akkor szexeltünk. Aztán 1 hét múlva is, ... és az után is de akkor csak együtt aludtunk.

Máár nagyon nem tudom kezelni a helyzetet!

Mert vagy legyen vmi, vagy semmi!!!

A legszörnyűbb, hogy tudom hogy csak kihasznál, és tudom hogy tudja hogy érzek iránta.

Megfogadtam már hogy nem veszem fel neki a telefont, meg nem találkozok vele, ... elméletben nagyon kemény vagyok!! De gyakorlatban ... :/

.. mert a szívem mélyén még bízok (én naív) hogy talán változik a dolog, ... de biztos vagyok benne hogy nem fog!

ÓÓhh mekkora HP vagyok!!!

ááááááááááááááááááááá

30/n


2015. máj. 16. 09:19
 1/2 anonim válasza:
Pedig tudod a vàlaszt.Erőltesd meg magad és ne a szivedre hanem az eszedre halgass.így csak tönkremész.
2015. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Más pasi még sirni is képes egy visszautasitás utàn, ez meg a szakítást is leszarta. De folytassátok csak, hátha valami rendes pasit hagysz elmenni melletted...
2015. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!