Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi oka lehet annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak, ha egy pasi kitörli facebookról az összes exét?

Figyelt kérdés
Majdnem 10 éve voltunk együtt, szóval már tényleg semmit nem jelent, de amúgy jóban voltunk, évente 1-2-3 alkalommal beszéltünk kicsit neten, felköszöntöttük egymást szülinapokkor, ilyesmi. Aztán nemrég érszrevettem, hogy kitörüölt az ismerősei közül. Aztán,a hogy jobban megnéztem, az összes exét kitörölte (mindet ismertem, aki utánam volt) Ennek mi oka lehet? Vajon a mostani nője kényszerítette rá? Vagy mi? Ha úgy is van, szeirntem akkoris nagyon gáz, hogy egy új nőcske miatt kitöröl olyan embereket, akikhez régen sokminden fűzte és akiktől nem vált el haragban.
2015. máj. 16. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

én is az új barátnőre tippelnék, magától nem hiszem hogy ilyet csinálna, főleg nem ha nem voltatok rosszban

lehet megkérte, lehet miatta de magától csinálta, de igazából mindegy is

2015. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem magától törölt, én is úgy szoktam. Ha a kapcsolat után egyedülálló leszel egy darabig fusztrál, hogy ha másik mondjuk mindig fent van az fbook chaten. Ha el akarok valakit felejteni semilyen formában sem szeretném látni...
2015. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es És ez neked is 10 év után jut eszedbe? Érdekes...
2015. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!