Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha valaki folyamato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha valaki folyamatosan rosszul bánik velem, hazudik, majd miután szakítok engem hibáztat folyamatosan, elviselhetetlen mértékben? N33

Figyelt kérdés

Volt egy 4 hónapos kapcsolatom, ami az elejétől fogva nehéz volt, a srác (31) még folyamatosan a régi barátnőjével foglalkozott, letagadta, ha találkoznak, folyamatosan bulizni járt, egyáltalán nem foglalkozott velem én meg nagyon sok szeretetet adtam neki, mert a régi lány nagyon átverte, szóval normlisan, becsülettel álltam hozzá. Mondhatjátok, minek eddig húzni, ha a srác hazug, felszínes, nemtörődöm, de magamhoz képest hamar felálltam, korábban 2x4 évig vittem egy ilyet. De a kérdésem lényege az, hogy miután normlisan elmondom, hogy nekem ez fáj, szeretnék egyedül lenni nagyon erős akarattal erőszakosan keres, elmondja, hogy de ő most akarta, hogy összeköltözzünk, hogy én most hagyom ott, ez az én felelősségem innentől, ő pont odaért hozzám és én most eldobom.

De ilyen már volt. És nem változott semmi, ugyanúgy hazudik, lebukik.

Viszont én nem tudom vinni annak a felelősségét, hogy ezt mondja a családjának, a baráti körnek, elfedve a valódi okokat, hogy én nem vagyok megbocsátó, mellém csak tökéletes való, nem vagyok elnéző, hanem helyette haragtartó és mindig a hibát keresném, mert nemt udok megbocsátani.

Hogy vonhat még engem felelősségre? Úgy meséli, hogy amit tett az semmi, jelentéktelen...

Én érezzem rosszul magam és vigyem a felelősségét, mikor nem teszek mást, hanem eljövök, nem hisztizek, mert a fájdalom és nem törődés elviselhetetlen már.

Ti hogy védenétek ki, hogy még ezért vagytok felelősségre vonva és hülyének beállítva?

Ne válaszoljak, ne vegyem fel a telefonját, ne hallgassam meg?



2015. máj. 16. 14:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Nem olvastam vegig. Eleg volt annyi ami az elso par sorbol kiderult, hogy 33 eves felnott no letedre nem tudsz ertelmes donteseket hozni.
2015. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nézd, nem direkt csinálom. Megszerettem és gondoltam a szeretetben ő is gyógyul. Ragaszkodott nagyon, de hazug volt.
2015. máj. 16. 14:32
 3/17 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt akartam írni mint az előttem író.

Félsz hogy egyedül maradsz . Azért nem lépsz??

2015. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Például nem emészted magad idióták idióta cselekedetei miatt. Rengeteg normális férfi van a korosztályodban, te mégis az idődet pazarlod, és "cicázol" valakivel, aki szerinted nem érdemel meg (igen, az is cicázás, hogy, jaj, most ezt ette, erre én most mit tegyek? Miért nem teszel rá magasról)?
2015. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Első, ha nem olvastad végig, fogd be a szádat. Ha túl sok a szöveg - te szegény - akkor lépj ki a kérdésből.


Kérdező: jól írtad. Ne beszélj vele, ne hallgasd meg. 4 hónap szinte semmi, azt meg ki nem szarja le, hogy mit mond a családjának? A következő lány is meg fogja unni, és egy idő után fel fog nekik tűnni, hogy senki nem marad meg mellette.


Felejtsd el, ne foglalkozz vele. Mondjon, amit akarjon.

2015. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne akard ezt a srácot! Inkább egyedül lennék mint egy ilyennel...
2015. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat. Már eljöttem tőle. Nem azért írtam ide, mert tudom, hogy jól csináltam, hogy eddig is maradtam, hanem mert nem tudom világosan mi a módszer az ilyen típusú lelkiismeretre ható, erőszakos, hárító, manipulatív emberhez, aki nem enged el.
2015. máj. 16. 14:40
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: mit lehet csinálni? Engedsz az érzelmi zsarolásnak, vagy mihamarább lezárod? A döntés a Tied, de felnőtt nő vagy nem hiszem, hogy ennyi idősen nehéz választani (esetleg még pazarolsz éveket egy ilyen emberre, de ahányszor el akar vlaamit érni, megint kezdeni fogja ezt)
2015. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"korábban 2x4 évig vittem egy ilyet."


Egyébként valahol nem értelek. Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor ismét és ismét ugyanolyan férfit keresel, akivel ugyanabba a "folyóba lépsz". Most is itt tartasz, és töprengsz, hogy mit tegyél. El kellene döntened, hogy erre van igényed (még ha csak valami tudatalatti vágy is), vagy nem erre vágysz, akkor viszont miért minket kérdezel, hogy legyen e a 2x4 évből 3x4 év.



(komolyan egyszer egy nő elárulhatná, hogy mi vezérli őket ismét és ismét ilyen pasikhoz).

2015. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nehezen hárítom a manipulációt. Votl aki azt mondta, hogy ő most beteg azért maradjak, a mostani arra hivatkozik, hogy de ő most változik meg, pont én dobom el, rugalmatlan stb. vagyok, amiket írtam. Hogy miért veszem fel ezeket? hm, jó kérdés, tudom, hogy másról simán lepattam, irigylem is ezért
2015. máj. 16. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!