Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Önelletmondások? Vagy ez mi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önelletmondások? Vagy ez mi? Most mit érezhet ő igazából?

Figyelt kérdés
Huszonévesek vagyunk, most szakítottam a barátommal 4 év után, mert elegem lett abból, hogy nem foglalkozik velem. Viszont kicsivel utána felhívott, és arról beszélt, hogy szerinte én csak össze vagyok zavarodva mert ő szeret engem, és az én hibám hogy nem érzem ezt. Arról is beszélt, hogy ő nem fog megváltozni, mindig ilyen lesz, hogy kevés érzelmi dolgot igényel. De azt is mondta, hogy évek alatt talán tud változni. Van egy lány barátja, akivel annyit foglalkozik mint velem, nagy bizalmasa az a lány, és később ismerkedett meg vele mint velem, ez is zavart. De nincs köztük semmi, mert csak én érdeklem őt úgy. De ez is zavart, ezért is szakítottam. Azért is, mert korábban sokat voltunk együtt, de most úgy hozta az élet hogy csak hetente 2x tudunk találkozni, és erre ő azt mondta örül neki, mert végre szabadnak érzi magát. Erre meg felhívott hogy nem tud nélkülem élni és hogy legyünk együtt mégis. Nem tudom most mi van, az a baj hogy szeretem őt. Nem tudom mit tegyek, kérlek segítsetek!

2015. máj. 17. 13:26
 1/3 Mumusan ***** válasza:
Évek alatt talán megváltozik? Most vagy fiatal, most kell megtalálnod azt, akivel közös életed lehet. Ha tőle nem kapod meg azt az érzelmi hátteret amire szükséged van, akkor lépj túl. Én azt javaslom hogy pihentessétek ezt a kapcsolatot egy kicsit. Legyetek szabadok. Aztán ha 2 hónap múlva is csak egymásra gondoltok, akkor jöhet egy újabb felvonás. De kötve hiszem hogy így lesz.
2015. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem egyeznek az igényeitek, ő pedig nem képes elfogadni, hogy többet igényelsz mint amennyit adni tud, és elvárja, hogy te alkalmazkodj, míg te képes vagy arra, hogy szakíts, elengedd őt, hogy úgy éljen, ahogy akar. Szerinted?
2015. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pont detto ugyanez volt velem is!Csak az en exem meg bulikba is eljart valami lanyokkal, mikor egyik este osszevesztunk! Ezek utan meg ott hagytam, csak tanacsolni tudom, most vagy szep, fiatal most meg mindenre van idod, akarmikor talahatsz nalla 100x jobbat,olyat keress aki feltetel nekul szeret es nem csinal ilyen butasagokat! :)
2015. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!