Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnék megerősödni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megerősödni lelkileg annyira, hogy legyen erőm elhagyni őt? Adjatok tanácsot

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 1 éve vagyok együtt, de már egyre kevésbé érzem jól magam a kapcsolatban. Mindig nekem kell kezdeményezni a találkozást, elhanyagol, alig foglalkozik velem, nem igazán támogat. Úgy érzem ez a kapcsolat teljesen felemészt, borzasztóan érzem magam, annyit gondolkozok ezen, néha enni is alig tudok.

Muszáj lesz meglépnem a szakítást és hiába tudom, hogy utána idővel sokkal jobb lesz, ő az első kapcsolatom és nagyon nehéz lesz. Nincs sok barátom, így nem igazán tudok senkire nem támaszkodni, a sulin kívül sem csinálok kb semmit, így nem is nagyon tudom mivel lefoglalni magam.

Hogyan tudnék erőt gyűjteni az egészhez? Hogy ne omoljak teljesen össze, így, hogy rajta kívül alig van valakim? Kérlek adjatok valami tanácsot. :/ 20/L



2015. máj. 17. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg megérik benned a döntés, akkor el fogod hagyni. Van úgy, hogy az ember azt mondja, "ez nem megy tovább". Idő kérdése.

A barátok, meg...

Jó, tényleg könnyebbség, ha az ember megoszthatja egy baráttal a gondolatait, fájdalmát, de nagyon jónak kell annak a barátnak lennie ahhoz, hogy ne akarjon lebeszélni vagy rábeszélni:(

A belső erődet neked kell megtalálni. Szerintem jobb egyedül, mint egy nem jó kapcsolatban, de neked kell tudnod, neked mi fér bele és mi nem.

2015. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 opened paradise ***** válasza:

Gondolj mindig arra,hogy már nem olyan,mint az elején,már nem az az ember.

Mondd ki neki is,hogy vége,aztán a következő pár napban semmi esetre se beszélj vele és már előre pakold el azokat a dolgokat,amik rá emlékeztetnek.

2015. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!