Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van ilyen? Vagy ez mese? 22L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Vagy ez mese? 22L

Figyelt kérdés

Van olyan, hogy hiába nagyon tetszik valaki egy férfinak/nőnek, nem szakít a párjával érte, mert fél?

A megszokott, biztos alapot nem meri eldobni? Fél X évet és a kapcsolatba ölt energiát lehúzni a wc-én? Vagy, mert sajnálja a párját, hisz olyan nagyon rendes vele, nem ártott neki soha, nem képes bántani stb őt?


Vannak olyan emberek, akiknek ilyen félelmeik vannak, magyarán f*snak a változástól?


Főleg az olyan emberek, akik adnak a társadalmi elvárásokra? Pl.: Juj, mit fognak mondani/gondolni? Főleg a szülők, a család mit gondol majd?


2015. máj. 17. 20:12
 1/10 Interferencia ***** válasza:
100%
Bizony előfordul.
2015. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez nem mese, de ezt te is tudhatnád gondolom nem egy burokban élsz, ezt mindenki tudja.

Minden amit felsoroltál az mind létezik.

2015. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul. Abban az esetben, amikor viszont nem csak tetszik neki valaki, hanem lép is, flörtöl, félremegy, és ezzel hitegeti a másikat, akkor tényleg csak mese.
2015. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egyszer ilyen, még 16 évesen. 1éve voltunk együtt, de már nagyon sokat veszekedtünk, viszont úgy éreztem, hogy r.bancság vagy nem is tudom mi lenne otthagyni egy másik fiúért. Aztán később szakítottam vele, egy másik lány miatt,akivel tudtam hogy flörtölget... és pár hónap múlva összejöttem azzal, aki miatt régebben nem mertem, azóta is együtt vagyunk. :) 22/L
2015. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Pontosan jól megfogalmaztad, minden egyes tulajdonság az ilyen emberre klappol.


Én magam is találkoztam ilyennel.


A csaj belém volt szerelmes de vissza ment a férjéhez.

Egy darabig össze jártunk de aztán nem lehetett tartani a dolgot. A férj jött hozzám -na mondom párbajozunk előkészítem a muskétákat- de kész csoda hogy nem sírta el magát nekem.

A lány sem tudta elhagyni és megszokta már hogy amit mond a csávónak az úgy is van.


Szóval igaz a hír, vannak ilyen csírák.

2015. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő lehet.


Létezik a jelenség, hogy akár az általad is felsorolt indíttatásból, akár más okokból valaki nem meri bevállalni a szakítást.


Lehet mese is, amikor csak futó kapcsolatot, alkalmi szexet, szeretőt, esetleg csak ártatlan flörtöt akar, és ezért mondja ezeket a dolgokat a 3. félnek.

2015. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges ilyen, hogy valaki félelemből nem lép. De olyan is, amikor szó sincs valójában félelemről, csak nem ér neki annyit a szerető, hogy feladja érte a kapcsolatát. Csak alkalmi kapcsolatot, szexet akar tőle.
2015. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A vilag hemzseg az ilyen emberektol, van aki egy sima kozos lakashitel miatt is kepes maradni, szoval elkepesztoek:-)))
2015. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem csak játék és mese! Hallottál már a csúf gonosz kopasz Hókuszpókuszról???
2015. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is falnak megyek a kapcsolatfüggő emberektől, akik képesek 20x is szakítani és csak azért se válnak el, mert inkább legyen ott valaki. "Inkább szenvedjünk együtt mint kevésbé egyedül".


De egy "nagyon tetszik valakiért"-ért nem is hiszem, hogy ott kéne hagyni egy jól működő kapcsolatot. Egy idő után elmúlik az a nagy szerelem, hogy a szíved is hevesebben ver és a bugyid is lecsúszik, ha csak meglátod a másikat, de az nem jelenti azt, hogy nincs szeretet és tisztelet. És szerintem ha ezt nem adja fel az ember pár kósza dugásért vagy talán egy viharos 4 hónapért az még nem baj. Ez még hatványozottabban igaz, ha ott a karikagyűrű meg a gyerekek.

2015. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!