Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a jobb szakítás után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb szakítás után? Átadni magunkat a fájdalomnak, vagy elfojtani?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Átadni magunkat a fájdalomnak.

Elfojtással nem lehet feldolgozni a szakítást, egy későbbi krízis helyzetben úgyis felszínre törnének az elfojtott érzelmek. Hiába írom le ezeket, te is tudod. :)

2015. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld átadni magad a fájdalomnak, előbb túl leszel így a dolgon.
2015. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elottem szolokkal , jobb kiadni ami faj es szenvedni most, mint kesobb sok sok honapon keresztul magaddal cipelni. Igy megadod magadnak a lehetoseget arra hogy kesobb sokkal boldogabb es kiegyensulyozottabb legyel
2015. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én inkább egy kicsit az elfojtásróól írnék egy picit:

volt egy barátnőm nagyon szerettem eggyütt voltam vele menyasszonyom lett terheslett de elment a baba. na innentől lett minden más nem sokkal később szakitott. 1 hét után kerestem de látni se akart összejött egy másik sráccal velem teljesen megszakitotta a kapcsolatott. én az a tipusu vagyok aki nem szereti ha sirni látják meg miegymás. rá nem sokra kiderült hogy anyám csalta apámat és hogy nem tudhatom hogy ki a vérszerinti. ezt is magamba folytottam. innentől kezdve a baráti a családi kapcsolatom megromlott, magamat hibáztattam azért amiről konkrétan nem is én tehetek. mert hát nem az én hibám volt hogy meghallt (és nem is a volt menyasszonyomé.) mindenkibe belekötöttem nem jártam be dolgozni és elkezdtem inni. nem sokon mult hogy hajléktalan legyek eggyetlen egy lány miatt... ha akkor kiadtam volna ami bennem volt akkor minden másképp lehetne. nem mondom hogy akkor ujra a lánnyal lennék vagy miegymás. de néha nem is az kell hogy sirj ami nagyon fontos hogy mindig legyen egy bizalmasod akinek bármit bármikor elmondhatsz... sztem

2015. máj. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!