Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem bírja egy lány sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglaltfelhasznalo95 kérdése:

Miért nem bírja egy lány sem hosszabb ideig velem?

Figyelt kérdés
Már 3 lány mondta, hogy inkább hagyjuk egymást, mert nem illünk össze. Annyit tudni kell, hogy a kapcsolatban általában 110%-ot nyújtok, törődök vele, programot szervezek, kellően "cukiskodok", mindent meg lehet velem beszélni, hűséges vagyok, és egészséges szinten féltékeny. Viszont néha elég lusta. Arra is gondoltam már, hogy az elég nagy szexuális igényemet nem bírják egy idő után követni.
2015. máj. 19. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy férfi ne cuki legyen!


De szerintem csupán kicsi a farkad!

2015. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lehet, de legalább szarásig vagyok pénzzel! :-)
2015. máj. 19. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy megfojtod őket?

am miért nem tőlük kérdezed meg? ők talán tudják a választ...

2015. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már ezzel a pénzes dumával jösz itt, akkor el se tudom képzelni, h szemtől szembe mekkora sznob lehetsz.. Látod, meg is van az ok, h miért nem bírják veled... ;)
2015. máj. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert a lányok ezt a dolgot nem ilyen "racionálisan" szemlélik. Ők egyszerűen csak megérzik, hogy nem lesz veled jó. Fiú létemre az általad használt stílus alapján hasonlóan gondolnám.
2015. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.: olyannak biztos nem kezdenék, aki azt tartja egyik legnagyobb erényének, hogy tele van pénzzel. Soha nem szoktam hagyni, hogy a srác fizesse a dolgaim, nem a kitartottja vagyok.

2.: mi négy sor jellemzésből (ami ráadásul elfogult is, mert te írtad magadról) nem fogjuk tudni megállapítani, mi a baj.

2015. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Az lehet, de legalább szarásig vagyok pénzzel!"


Az jó dolog, de ettől függetlenül, ha kicsi a farkad, akkor más fogja kúrogatni a nődet. Húszezrestől nem fog elélvezni a csaj.

2015. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!