Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aláztak már meg titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aláztak már meg titeket ennyire szakítás során? Öngyilkosságon gondolkodok, van ennél rosszabb?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel hónapokig kavartam. Neki adtam a szüzességem. Hivatalosan nem jártunk, mert a szüleim tiltottak tőle. Részegen többször bevallotta, hogy szeret, csak fél, mert tudja, hogy úgyis a szüleimet választanám. Mindig nagyon féltékeny volt mindenkire, egyszer verekedett is majdnem miattam. Én viszont nagyon szerelmes lettem belé, pláne mert első volt. De tény, hogy a szüleim nem hagyták volna (származása miatt sem) Aztán megváltoztak a dolgok, képbe jött egy másik lány. És hirtelen vége lett. De amiket mondott nekem. Pl, hogy a másik lánnyal sokkal jobban érzi magát. Meg mennyivel szebb. Meg ilyenek. Aztán megint visszajött hozzám. Részegen fölhívott, és azt mondta szeret, de nem akar szeretni a szüleim miatt, de ha megtudja, hogy mással vagyok, beleőrül. Azt mondta, szivesen fölvállalna, imád engem, de fél, hogy belém szeret. És ezt nem akarja, mert tudja, nincs jövője. És, hogy akárhogy alakul, ha valami nem is hagyja, hogy velem legyen, szeret. És mikor ezt mondta, hallottam, hogy ver a szíve. Aztán ezt életében először józanul is bevallotta. Aztán az a lány újra előkerült. És a fiú pik-pak lemondott rólam. Azt is letagadta, hogy szerelmet vallott. Azt mondta, az a lány megfogta őt. Meg, hogy ne írjak neki többet. Le is tiltott. Úgy állítja be a dolgot, mintha én lennék a hibás. Megalázott nagyon. Én meg teljesen kivagyok. Volt ennél rosszabb szakításotok?

19L


2015. máj. 19. 18:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

A sztori elejétől kezdve látszik, hogy egy lecsúszott tapló. Vszeg első pillanattól kezdve látszott, de téged ez nem érdekeld. A szüleid hozzáállásából ítélve még cigány is.

Egyáltalán nem sajnállak, már ne is haragudj, magadra hoztad a bajt. Fel kellene nőni...

2015. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás? Magad is leírtad hogy nem jártatok. Sajnos csak belefutottál egy szemétládába.

Te jó ég, nekem az írásodból úgy jön le hogy többet beszélgetett veled részegen mint normálisan. Figyu, ez a fiú csak egy tuskó és nem is érdemel szót. Valahogy próbáld magad túl tenni ezen és kizárni őt örökre az életedből. Ettől már sokkal könnyebben találsz jobbat.

2015. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem, egyébként ritkán iszik, ez 2-szer fordult elő. Én eleinte nem tudtam, hogy az. Szőke hajú, világos zöld szemű, kevesen tudták róla, hogy az, meg nem is úgy élnek. Nem nem akarom mentegetni. Én voltam a hibás. Mert mentem utána.
2015. máj. 19. 19:07
 4/24 anonim ***** válasza:
Mert mi a származása? Lenne egy tippem...:D c-vel kezdődik és igány a vége?
2015. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De, jártunk, az utolsó hetekben ki is lett mondva. Előtte is jártunk, csak nem mondtuk ki..
2015. máj. 19. 19:08
 6/24 A kérdező kommentje:

Félig az, félig meg ukrán. Na, ezt kapd ki :)

Valóban nem úgy éltek egyébként. Bemutatott a családjának, normálisak. De eltekinthetnénk ettől, nem ez számít. Sajnos aza rossz, hogy valahol a szívem mélyén még

ezek után is azt érzem szeret. Nagyon sokat törődött velem, mindenkitől megvédett. De megalázott. Tényleg csak én vagyok ilyen hülye? Mással nem fordult még elő ilyen?

2015. máj. 19. 19:12
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Ha rosszul választasz, akkor így végződik. De, mással is előfordult már sajnos. Sokakkal.. nem is hinnéd. Egyszer mindenkinek pofára kell esnie, hogy aztán igazán értékelni tudja a jót. Neked most volt itt az ideje. Ne a múltra gondolj, most lettél elég tapasztalt hozzá, hogy ténylegesen belevágj az életbe. Öngyilkosság? Eddig buta döntéseket halmoztál egymásra, még mindig nem volt elég? Pontosan mit változtatna meg? Figyelemfelkeltést akarsz? Ha a pasi megsajnál és visszatér, akkor is egyik héten ezzel csal és aláz, másik héten meg a másikkal. Ha pedig tényleg meg akarsz halni azért, mert kiderült valakiről, hogy bunkó paraszt, és tulajdonképpen szóba sem kellett volna állnod vele, arra nem tudok mit mondani.
2015. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Szóval összejöttél egy tapló barommal aki utána tapló barom módjára viselkedett, hol itt a gond?

Mindent amit kaptál magadnak generáltál. Persze megértem, hogy szereted meg blablabla, de akármilyen cukinak is tartasz egy hiénát, nem érdemes ölelgetni majd utána sírni, ha leharapja a kezed.

2015. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Velem szinte ugyanez volt, még a fiú származása és életmódja terén is ... csak engem úgy alázott meg hogy miután kidobott, akkor derültek ki a sok megcsalásai meg ilyenek ... ja meg amúgy kb 3szor szakított velem. Most már látom, mennyire buta voltam. Ha fizetnének, se mennék vissza hozzá...
2015. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Tudom azt én magamtól is, hogy hülye voltam. De más arcát mutatta nekem az elején..
2015. máj. 19. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!