Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen volt életed legkegyetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életed legkegyetlenebb, legfájdalmasabb szakítása?

Figyelt kérdés
Hogyan, mennyi idő alatt tetted magad túl rajta?
2015. máj. 20. 08:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Első srác, akibe fülig szerelmes voltam. Azt mondta, ő is. Minden gyönyörű volt, pár hét után lefeküdtem vele. Ő vette el a szüzességem. Utána egy árva szó nélkül eltűnt. Hónapokig vártam rá és sírtam miatta... soha többé nem keresett.
2015. máj. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

Talán nem hangzik majd annyira kegyetlennek..

De én több, mint egy évig próbáltam tartani magam a kapcsolatban. Szerinte működött, szerintem nem annyira. De igyekeztem azt hinni, mivel a szeretet meg volt, csak minden egyéb nem. Szóval egy év szenvedés volt, majd minden nap arra gondoltam, hogy ideje volna... Csak a remény... Végül szép lassan elmúlt a szerelmem iránta és szakítottam is.

Nem drasztikus, itt csupán a kitartás, az idő hosszúsága volt kegyetlen. Vagyis amiket közben időnként átéltem.

Utána még egy negyed - fél évig elég rosszul voltam, mire teljesen túltettem magam rajta.

2015. máj. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hu első, az én esetem is hasonló volt. Mikorra tetted magadat túl rajta?
2015. máj. 20. 08:40
 4/19 anonim ***** válasza:

Velem az első barátom a 18. születésnapomon szakított, mert megszeretett egy másik lányt. Nagyon ki voltam borulva, gondolhatod. Aztán egy hónap után rájött, hogy jobb volt velem, és kuncsorgott utánam, de már akkor késő volt... Kb egy év alatt túltettem magam rajta, de még mindig fáj, ha erre gondolok.

22N

2015. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
3.: még sajnos nem sikerült túltennem rajta magam. Még mindig reménykedek, hogy visszajön és megmagyarázza
2015. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapot jártam egy Nővel akibe nagyon belezúgtam...a kapcsolatot a Nő kezdeményezte ami számomra azt sugallta, hogy komolyak a szándékai....de ez nem biztosíték semmire.

Az első hónapokban minden nagyon jól ment, fejlődött a kapcsolat. Majd fél év után kezdtem érezni, hogy kezd a kapcsolatunk egyoldalúvá válni, bár egy lakásban laktunk de nem beszéltünk egymással, szexet kizárólag csak én kezdeményeztem, éreztem hogy valami nincs rendben, rákérdeztem mi bántja, miért lett közönyös, de válasz mindig az volt, hogy sok a munkája.

Az egyik közös ismerősünk(nő!!) felhívott, hogy látta a páromat sétálni egy pasival az egyik plázában és a párom ezt észrevette és megígértette Vele, hogy nem szól Nekem, de lassan 1 hónapja nem alszik miatta és elege van.

Biztosítottam Róla, hogy titokban fogom tartani a beszélgetésünket és leültem gondolkozni. Elhatároztam, hogy lebuktatom....de úgy, hogy kellemetlen legyen számára. Többször is előfordult, hogy lemondott, módosított közös előre megbeszélt programokat, hát kivettem egy nap szabit és azt mondtam neki, hogy vidéken leszek aznap és határidős munkánk van így nem tudom mikor végzek. Amikor a szemem előtt sétáltak a pasijával a városban felhívtam telefonon, hogy elhúzódott a munka és csak késő este érkezem haza,feküdjön le nem kell készülni semmivel.

Hazamentem és kicseréltem a zárakat, majd késő este küldtem egy SMS-t a pasi nevével és címével. Felhívott telefonon, de nem vettem fel. Következő nap küldtem egy SMS-t, hogy a cuccait elküldtem futárral az új címére, és sok szerencsét kívántam.

37F

2015. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Durva, milyen kegyetlen emberek vannak. Nálam szakításkor még azt is tagadta a párom, hogy együtt voltunk, vagy, hogy mondta volna, hogy szeret. Mintha hülyének nézett volna. Meg meg is csalt, meg rá 2 napra már az új csajával tett ki képet. Hát én nem akarok sokat szenvedni pláne nem egy éveket. Az kizárt.
2015. máj. 20. 09:24
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Együtt voltam egy sráccal kb fél éve már, nagyon bele voltam zúgva. Minden OK volt, úgy tűnt ő is szeret, jól megvoltunk, majdnem minden nap találkoztunk, szóval minden happy volt. Karácsonykor otthon voltam szüleimnél vidéken, ők mondták, hogy maradjak még de én sietni akartam vissza a fiúhoz, főleg hogy minden nap felhívott, mondta, hogy szeret és hiányzok neki. Így Karácsony másnapján buszra szálltam és visszajöttem. Megbeszéltük a fiúval, hogy egy kávézónál találkozunk, beülünk picit. Na, meg is jelent kicsit késve, de elég fura volt , ez már első pillantásra lejött nekem, hogy valami nem OK... Azt mondta beszélni akar velem. Én meg nevetve, viccből megkérdeztem, hogy mi történt, csak nem összejött a volt nőjével? Erre azt mondta, hogy de, igen. Bocsi.

Pf... Na "szuper" volt... Abban a pillanatban ott is hagytam és elmentem haza. :/ Nagyon rossz volt utána... Az fájt a legjobban, hogy végig azt mondta, hogy hiányzok neki és szeret. Na és pont Karácsonykor. :( Kb 2 hétig alig aludtam csak sírtam és gyomoridegem volt. Aztán szépen összeszedtem magam... :/

2015. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Azta utolsó, hát ez nagyon-nagyon durva.

Mennyi ideig tartott míg teljesen kilábaltál?

Áh, hihetetlen, mennyi kegyetlen ember van. Nagyon durva az egész tényleg.

2015. máj. 20. 09:56
 10/19 anonim ***** válasza:

a válásom volt elég durva.

nehezen hoztam meg ezt a döntést.

a szétköltözés előtti utolsó fél év volt nagyon nehéz.

a kapcsolatunk sokminden miatt romlott meg.

a kulcstényező az volt, hogy nem kommunikált velem, és nem tudtam semmilyen módszerrel meggyőzni arról hogy itt komoly probléma van, és meg kéne beszélni.

már a legjobb barátját is áthívtam hogy "fordítson" neki, hogy értse meg már hogy nagy a baj.

végül összeszedtem magamat és elköltöztem.

soha nem értette meg miért mentem el.

és három évvel ezelőtt meghalt.

2015. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!