Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eddig úgy éreztem, hogy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig úgy éreztem, hogy jól elvagyok egyedül. Viszont amióta szakított velem, úgy érzem szerelmes vagyok és nagyon hiányzik. Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Elhidegültünk egymástól, mert keveset tudtunk találkozni. Azt éreztem már így a vége felé, hogy nem vonzódom úgy hozzá, jó vele, de jól elvagyok nélküle is. Most viszont egyfolytában azaz érzésem van, hogy az elhidegülésből lenne visszaút és még nem éltük meg rendesen a kapcsolatunkat, továbbá az is zavar, hogy nemsokára lenne is lehetőségünk többet találkozni. Csak arra gondolok, hogy miért lenne annyira jó vele.

2015. máj. 20. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én a barátommal több mint 1 éve vagyok együtt...és most fogok ugye érettségizni.

Az érettségi miatt nincs túl sok módunk találkozni 1 hete láttam az előtt majdnem 3 hétig nem (Én tanulok, ő elkezdett dolgozni).

Én is néha filózom hogy...lehet elfogunk hidegülni és néha ha ideges vagyok leoltom a fejét, viszont ha belegondolsz hogy miért jöttél össze vele, és ha ugyan olyan-e mint régen, ha belegondolsz milyen poénjai voltak vagy alapból milyen kis idióta akkor lehet rájössz hogy hiba volt hogy tönkremenjen ez a dolog.

Ha nem rég szakítottál vele, szerintem írj rá, és próbáljatok úgy ismét találkozni, mintha ha első lenne (mint az első randi ha érted :D :))

Remélem valamennyire segítettem.

19/N

2015. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ő szakított velem, és nagyon kitart az álláspontja mellett...Viszont vele terveztem mindent.
2015. máj. 20. 15:44
 3/7 Mumusan ***** válasza:
Szerintem azért érzel így mert megszoktad hogy ő van neked, mégha néha is. Ha elhidegült a kapcsolat és részéről ennyi, akkor lépj tovább. Ettől a kapcsolatról ne várj nagy lángolást.
2015. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor viszont más a tészta.

Hát....hm...őszinte leszek.

Ha bunkónak is tűnök ezzel a kommentel a szemedben.

Szerintem hagyd, mert csak magadnak fogsz még nagyobb fájdalmat okozni, ha ő szakított veled akkor azt jelenti hogy ő részéről már nem jelent annyit hogy tudja folytatni. Ő ezt leakarja zárni (lehet neki is rossz de pont azért szakított mert úgy véli már nem fontos).

Lépj túl rajta...majd jön másik.

Törődj a saját lelkeddel (ne mondd az lenne a lelkednek a jó ha visszakapnád) NEM!

Próbálj meg túl lépni rajta és...jó lesz idővel

2015. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es és 3-mas voltam
2015. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es* :DDD
2015. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én is ezekre a megállapításokra jutottam...valamint arra, hogyha később sem gondolja meg magát, akkor tényleg kár kapálóznom...viszont már most próbálok a lelki gyógyulás útjára lépni, mert amilyen állapotban voltam az elmúlt hetekben, a testemet nagyon lestrapálja, kimerült vagyok.
2015. máj. 20. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!