Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aláztad már meg magad valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aláztad már meg magad valaki miatt, aki nem szeretett, és elhagyott, nem kellettél?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Volt egy két nő, aki csak a szórakozást látta meg bennem, meg a vígaszdíjat. Nagyon szarul esett, főleg mert én mindent komolyan gondoltam. :( Azóta egy nőt sem vidítok, szórakoztatok mikor éppen látom, hogy szomorú...

Pedig előtte bárkihez odamentem beszélgetni, ha láttam, hogy rossz kedve van.

22/F

2015. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen...nem is egyszer :s

Valahogy mindig kifogom azokat,akik nem viszonozzák az érzelmeimet..

20/L

2015. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
volt ilyen...hónapokig tepertem érte, ő szédített, szédített, majd jól pofáraejtett...:(
2015. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen 19 éves koromban nagyon szerelmes voltam egy nálam 5 évvel idősebb, elkényesztetett gazdag idióába.

Számtalanszor megalázott, a legdurvábban 8-10 haverja előtt amikor fél részegen azt ordította: Ebben a fehér ruhában olyan jól nézel ki hogy mindjárt megdu@lak.


Borzalmas érzés volt..

Mégegyszer soha de soha nem kerülnék ebbe a helyzetbe mert messziről kikerülném ezt a barmot.

2015. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
akinek van becsülete,az nem alázza magát meg senkinek a világon,De kinek milyen a vére :)) sokaknak kutyás.
2015. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen. 16 évesen volt egy komolynak tűnő kapcsolatom, érettnek látszó fiúval, de nem kellettem neki hosszútávon. Ezt nem túl finoman közöltem vele, de én "ráakaszkodtam", és csak rontottam a helyzetemen. Nagyon szánalmas lehettem... A leggázabb helyzet az volt, amikor elmentünk egy barátjához, és míg a kpuban vártuk vagy 5en a srácot, ott voltak a kutyák a kerítésnél, én meg akartam simogatni őket, de megugattak. Erre a srác beszólt, hogy ha kutya lennék, én is megugatnálak...

Nagyon kínos volt, már 22 éves fejjel remélem több eszem lesz, és nem hagyom magam.

2015. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 opened paradise ***** válasza:
100%
Addig nem is éltél igazán,amíg nem...
2015. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves ddevastator!

A privát amit küldtél:

jól tette,így kell bánni a fajtáddal,nehogy már ezért ő legyen barom,meg elkényesztetett,inkább te vagy olcsó r&banc :D azt tette amit bárki.



Remélem soha sem látsz nőt vagy ha igen fizeted a tarifáját!

Anyádnak sem kellett volna férfivel összefeküdnie soha!

2015. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4&8 vagyok
2015. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy sráccal egy évig húztuk az ismerkedést. Nem aláztam meg magam előtte de úgy érzem ő tudta mennyire komolyan tetszik nekem míg ő (utólag kiderült) nem akart kapcsolatot. Ez nekem már anélkül is elég megalázó, hogy nem csináltam semmit, csak beszéltünk. A sráccal egy céges buli alkalmából (mindketten ittunk) beszélgettünk róla, utána borzasztóan kellemetlen volt ez az egész.
2015. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!