Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez már háborgatásnak, zaklatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már háborgatásnak, zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit, akivel párszor találkoztam, de mivel nem jött be, csak beszélgettünk és sétáltunk. Meg akart csókolni, de visszautasítottam, ő ennek ellenére is biztos benne, hogy szerelmes vagyok belém. Gyerekesen viselkedett sokszor, sértődékeny volt, ezért amikor közöltem vele, hogy legfeljebb barátságot tudok elképzelni köztünk, dühében megszakította velem a kapcsolatot. Pár nappal később pedig szerelmet vallva próbálta újra felvenni velem a kontaktot. Ekkor is elmondtam neki, hogy nem kölcsönös, de nem akarta megérteni, folyton azt magyarázta, hogy biztos benne, hogy én is szeretem. Ezután egy jó pár hónapig nem keresett, majd újra jelentkezett. Puhatolózott, hogy mi újság velem, de végig éreztem, hogy még mindig nem értette meg, hogy nem szeretem. Próbált találkozóra hívni, de visszautasítottam. Ezután letiltottam mindenhol, mert sejtettem, hogy nem hagyna békén. Ismét pár hónap múlva sms-t írt, úgy tettem, mintha nem kaptam volna meg, de erre hívogatni kezdett. Nem vettem fel, 5-6 hívást hagyott. Majd egy sms-t is. Annyit írtam neki, hogy ne zaklasson, mert segítségért fogok fordulni. Azóta nem keresett, de tudja, hol tanulok, tartok tőle, hogy megjelenik személyesen.


Gondolom, hogy ez még nem olyan súlyos formája a zaklatásnak, amiért érdemes lenne rendőrséghez fordulni. Csak tartok attól, hogy így meg fog keresni személyesen, ha már nem ér el sehol. Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Lehet, túl komolyan veszem, de annyira értetlen, hogy tartok tőle, súlyosabb lesz a dolog idővel. Ezért csak felkészülni szeretnék, hogy mit tegyek, ha...


2015. máj. 21. 12:04
 1/6 A kérdező kommentje:
* belé
2015. máj. 21. 12:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Ordítsd le a g*chibe
2015. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben, nagyon bele voltam zúgva a lányba, utólag már látom butaság volt, de állandóan csak ő járt a fejemben, egyszerűen elementális erővel hatott rám. Sajnálom, hogy nem volt kölcsönös, de ez van. Kérdésedre válaszolva idővel talán lecsitul. Én akkor adtam fel, amikor láttam fb-on közös képeket, hogy mással összejött. Borzasztó rossz érzés volt "elveszíteni" , aki igazából soha nem is volt az "enyém"


Szóval szerintem keress valakit, akivel kölcsönösek az érzelmek, vagy "uszítsd" rá valamelyik barátnődet, akinek ő bejön, és akkor neki lesz kapcsolata, azért nem keres téged...


Magamból kiindulva én nem zaklatni akartam őt, csak összejönni vele és nem, én sem értettem meg, hogy nem jövök be neki (mielőtt azt mondta, hogy nem, akkor kicsit hitegetett, hogy talán, ... ) Azóta tudom, hogy a talán az csajnyelvről lefordítva annyit tesz, hogy ha te lennél az utolsó pasi a Földön, akkor se, a legyünk barátok, ennek a szinonímája...


Szóval szerintem fölösleges rendőrségben gondolkoznod, ha személyen megkeres mondd meg neki határozottan, hogy nem, ennyi volt és kész. Majd kiheveri.

2015. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak legszükségesebb esetben fordulnék a rendőrséghez. Nem nagyon ismerem, ezért nem tudom, meddig menne el. Csak miatta nem mennék bele párkapcsolatba mással, hacsak nem találom meg tényleg a megfelelő embert. Egyik barátnőmnek sem kívánnám őt, mert éretlen egy kapcsolatra, hiába idősebb egy pár évvel.


Te mennyi idő után törődtél bele? Mert ő már egy év elteltével is így viselkedik.

2015. máj. 21. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Hááát öhm, nálam kb másfél évig tartott az az időszak, amit ő is érzékelt szóval kitartás, már nincs sok hátra :)Úgy egyébként volt vagy 2 év és kellett hozzá egy párkapcsolat, hogy túl tudjak lépni rajta. Addig nagyon sokat gondoltam rá.
2015. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Juhati válasza:
Ez nem tűnik ,zaklatásnak.Talán,ha megjelenik a sulinál akkor térjünk vissza rá.
2015. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!