Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lesz következménye ha elnyomom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz következménye ha elnyomom a szakítás utáni fájdalmat?

Figyelt kérdés
Nem akarom megélni, tudatosan elnyomom, néha teljesen kimerít ez.. Minden erőmmel azon vagyok, hogy ne gondoljak rá. Később kifog bukni?
2015. máj. 21. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, és közben lehetőleg NE gondolj lila elefántra.
2015. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mumusan ***** válasza:
Nem fog kibukni szerintem. De a helyedben jól kibőgném magam. Aztán elmennék fagyizni.
2015. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3x jobban ki kell pihenni a szakítást főleg ha depresszióra hajlamos vagy. Ivás, mozi, vígjátékok, régi haverok orrba szájba(már a szórakozás :) )
2015. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer én is elnyomtam, mivel történt egy tragédia a családomban, + költözgettem jobbra-balra, nem nagyon volt lehetőségem ezzel foglalkozni.

Nem sírtam, semmi, csak megváltozott a hozzáállásom az ellenkező nemhez, nem érdekelt senki. 4 hónappal késöbb megkeresett, találkoztunk. Akkor értettem meg, hogy elnyomtam, elfojtottam, de még mindig szeretem. Adtunk még egy lehetőséget a dolognak. Pár hónap, majd újra 1 balhés szakítás. Én újra elnyomtam. 1 hónap múlva újra találkozás. KÖZÖS SÍRÁS, idegi elborulások, óriási lelki gyengeség (meg más is).

Nem kezdtük újra. Mert tudtuk, hogy nincs értelme.... De az a találkozás akkora nyomot hagyott, amit többé nem tudtam ELNYOMNI. Nagyobbat, mint bármelyik szakítás.


NE nyomd el, mert nem tudsz töle megszabadulni belül, ha nem adod ki magadból.

2015. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!