Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap szakitott velem a baratom. Azota alig birok enni, vagy akit megettem azt ki is hanytam. Nem akarom kikesziteni a szervezetemet. Nagyon faj, de tul szeretnek lenni rajta. Mit tehetnek?
2015. máj. 21. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
basszál egy jót velem, az rendbe rakja az emésztésedet.
2015. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj,az régen rossz ha már embert is eszel.De viccet félretéve.Nyugodj meg,foglald le magad valamivel,ne gondolj rá.Foglalkozz a barátnőiddel,igyál bort, egyél csokit fagyival.Mindenkinél más a megoldás.
2015. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mumusan ***** válasza:
Romantikus filmek, csoki, fagyi. Aztán irány egy jó buli, shopping, kirándulás.
2015. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
talán a romantikus filmek a legrosszabbak ilyenkor..
2015. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fish1 ***** válasza:

1-2 nap alatt nyilván nem leszel túl a fájdalmon.

Elmélkedj azon, hogy miben hibáztál és legközelebb mit csinálnál másképpen, tanulj a hibáidból.

2015. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szedd össze a rá emlékeztető cuccokat és pakold el. Mindent. Próbálj megnyugodni és egyszerűen idővel könnyebb lesz.
2015. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, elírtam tehát amit*. Köszönöm szépen a válaszokat. A tőle kapott dolgokat eltettem már tegnap. Ezt én is jó ötletnek találom. A romantikus filmeket viszont nem szívesen nézem.
2015. máj. 21. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!