Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van rá esély, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy újra együtt legyünk? Mit tehetnék ennek érdekében? 24/N

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban éltem fél évig egy külföldi sráccal. Ebből kisebb nagyobb megszakításokkal 3 és fél hónapot töltöttünk ténylegesen együtt. Amikor együtt voltunk, akkor nagyon jó volt köztünk minden, de neki elege lett a távolságból és egy hosszabb külön töltött periódusban szakított velem. Azt mondta, hogy még mindig szeret, de a távolság miatt ő ez így nem akarja csinálni. Aztán tudom, hogy összejött valami kollégájával, de egy hónap után vele is szakított. Mi elég gyakran beszélünk és pár hét múlva kimegyek meglátogatni 10 napra. Elvileg ez egy baráti látogatás, de én nagyon szeretném, hogy több legyen. Szerintetek mit tehetnék, hogy újra fellángoljanak az érzései?

2015. máj. 22. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem volt elég erős a szerelmetek, hogy kibírja a távolságot.

Barátommal 2 éve és 2 hónapja vagyunk távkapcsolatban (200 km-es a távolság), de kitartunk egymás mellett, mert nagyon szeretjük egymást és csak egymás mellett tudjuk csak elképzelni az életet.


Szerintem a ti esetetekben, lehet hogy csak kifogás volt az, hogy a távolságra fogta a srác, mert ha tényleg szeretett volna, és veled tervezett volna, akkor nem szakított volna veled.


Hogy mit tehetnél? Ha eddig nem sikerült, akkor azt hiszed, hogy a mostani látogatástól majd minden a helyére fog kerülni? Szerintem nem!

Ha eddig nem volt türelme a távkapcsihoz, szerintem ezek után sem lesz neki.

Jobb ha ebbe beletörődsz, és lezártnak tekinted a múltat. De attól, még lehet esély, csak ne légy elkeseredve, ha mégsem lesz nagy fellángolás!


A ti kapcsolatotok, ha tényleg csak egymást akarjátok, akkor van rá esély, de jelen helyzetben ebben nem vagyok teljesen biztos.

2015. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24 évesen az exedhez mész több éjszakás "baráti" látogatásra. Vagy nagyon buta vagy, vagy pontosan tudod mit csinálsz
2015. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az de kényelmes lehet, házhoz jön a külföldi punci, 10 napig ami belefér, aztán visszahúz haza és még csak számon sem kérhet rajtam semmit, mert csak széttárom a kezem, hogy hát én szeretnélek, de ugye az a csúnya távolság.. :D
2015. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én pontosan tudom, mit akarok és mit csinálok. Csak azt nem tudom, hogy ő mit akar és mit fog csinálni.
2015. máj. 22. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!