Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinek mi erről a véleménye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi erről a véleménye?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottam a pasival, egy 7 hónapos kapcsolat jellegű vmi volt.

Jól kijöttünk egymással, de a szex nem volt az igazi, igazából semmilyen.Érzelmileg vonzódtam hozzá, de sztem ez egyoldalú volt, nem foglalkozott velem, és már nem is kívántam. Ill kívántam volna, ha látom rajta hogy akar! De ez nem volt már a vége felé.

Baráti kapcsolatot akart fenn tartani.

Gondoltam, hát jó, ismerősök maradunk. És úgy is álltam hozzá. Majdnem mindennap felhív. Aztán becsusszant 1-2 szex, meg csak ott alvás. Tudtam hogy ez csak erről szól, de legbelül reménykedtem. Szánalmas. De úgy viselkedtem, hogy ne szűrje ezt le belőle.

Legutóbb elhívott kajálni magához. És megláttam egy doboz óvszert. (Mi sosem használtunk, megszakításos módszer volt.)Óvatban megnéztem, 1 hiányzott belőle!

Tehát van vkije. Hát qva szarul esett, bár nincs köztünk semmi már 1-2 hete. De mostmár nem is lesz!!!

Búcsúzáskor a puszinál elfordította picit a fejét, jelezve hogy ne szájra. Nem oda akartam, de ez is rosszul esett.

Basszus, tisztára kellemetlenül érzem magam, ... báár próbáltam természetesen viselkedni!

Elég megalázónak érzem ezt az egészet.

De én ezt a "barátságot" itt befejezem! Csak azért ápolta, hogy amíg nem talál mást, jó leszek neki! Ez már nyilvánvaló.

Persze nem érdekelne ha nekem is lenne vkim :)


2015. máj. 22. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy kezeltek ahogy viselkedtél.
2015. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, találsz majd jobbat nyugi :)
2015. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tudtad hogy nem jó ötlet belemenni egy ilyen kapcsolatba, de megtetted és pont úgy végződött, ahogy az várható volt

most biztos rossz, de majd túl leszel rajta

legalább tanultál az esetből és remélhetőleg többet nem fekszel le a volt barátoddal (nem csak a mostanival, senkivel)

2015. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag elmondtad, hogy megismertétek egymást ----> dugtatok ----> néha beszélgettetek ----> a kapcsolat pocsék lett ----> majd megint dugtatok de már nem mint egy párocska----> majd kiderült h ő mással is dug ---> majd azt mondtad befejezted.


Szóval nincs is kérdés nincs is válasz. De azért végül is kiírtad magadból ez a lényeg :)

2015. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A véleményem az, hogy szakítás utáni barátság nem létezik.

És a legjobb hogy ezután nem beszéltek. Majd lesz más neked is. Ha beszéltek amúgy sem tudsz továbblépni, így lesz jó.

2015. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!