Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit szólnátok, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha az exetek bocsánatkérő levelet írna hosszú idővel a szakítás után?

Figyelt kérdés

Az egyik fél csúnyán elbánt a másikkal, aztán rájön hogy hibázott, nem feltétlen akarja újrakezdeni, de valamiért ír a másiknak egy bocsánatkérő levelet egy évvel, vagy évekkel a szakítás után. Pl. azért mert kicsinyes volt vagy éretlen és hirtelen rádöbben, hogy a viselkedése bántó volt a másik számára, esetleg megszólal benne a bűntudat.

Ti mit szólnátok, örülnétek, bosszantana, fájna....? És fordítva te írnál ilyesmit egy exednek?



2015. máj. 22. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha csúnyán elbánt volna velem valaki, akkor nem igazán érdekelne. Van pár exem és egyikkel sem tudnám újra elkezdeni, pedig volt olyan akivel nem is vesztünk össze, egyszerűen ami egyszer nem működik/működött az máskor se fog.
2015. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem feltétlen újrakezdésről van szó, hanem csak tisztázni akarja a múltbéli hibáit, vagy te akarsz bocsánatot kérni, mert rájöttél hogy vannak hibáid amiken javítani akarsz, és ennek lenne egy eszköze a bocsánatkérés.
2015. máj. 22. 21:48
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Talan kicsit elegtetel lenne, ha még akkor is ugy go dolnam nekem volt igazam es azert ker bocsanatot, amit serelmeztem. De valoszinileg nem hatna meg tulsagosan. Valaszolnek udvariasan es ennyi.
2015. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

És ti írnátok ilyet? Ha baromi taplón viselkedtetek valakivel de már eltelt egy jó idő?

Nemet és kort is írjatok légyszi! :) köszi mindenkinek!

2015. máj. 22. 21:50
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
te a férfi vagy, aki ezt tette, vagy a nő, akitől bocsánatot akarsz kérni? egyébként a kérdésre reagálva, én írnék ilyet, írtam is, nem ex volt, de nagyon csúnyán megaláztuk egymást. mondanom sem kell, hogy fogalmam sincs, milyen hatással volt rá, egy-két üzenetváltás volt utána, majd abbamaradt, azóta sem értem. de boldog lennék, ha egyszer, akár évek múlva is kapnék egy ilyet.
2015. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
előznek az eleje zavaros lett: férfi vagy, vagy nő? ez lenne a lényeg.
2015. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, volt hogy engem bántottak meg, volt hogy én a másikat, de a kérdés általános jellegű, kíváncsi vagyok ki hogy reagálna egy ilyenre, vagy hogy írna-e ilyet?
2015. máj. 22. 21:57
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi exem csúnyán elbánt velem, ha valakitől, akkor tőle jöhetne ilyen levél esetleg, ő viszont meg nem ilyen típus, nagyon nem, sokkal büszkébb ennél. Abszolút semleges lenne, nem örülnék, nem bosszantana, nem fájna. Fájt ő már nekem eleget. Sőt, ha jobban belegondolok, egészen szánalmasnak tűnne.

20l

2015. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 MolotovPunk ***** válasza:

Nem nagyon érdekelne...

Bár lehet elolvasnám,amit írt.

2015. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Írtam már (postai) levelet, amiben megmagyaráztam a szakítás pontos érzelmi háttérét, ő pedig ugyanúgy válaszolt, kiírta az érzéseit normális hangnemben. Azóta nem hallottunk egymásról.

Volt egy exem, aki elbánt velem, az ő bocsánatkérése csak akkor érdekelne, ha térítené azt az óriási összeget, ami kárt okozott nekem a szakítás után. Ha ez megtörténne, magát a szándékot díjaznám, bár a végigszenvedett éveket nem tudja visszaadni. Mindaddig viszont ne nálam akarjon könnyíteni a lelkén..

2015. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!