Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Ha az exetek akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha az exetek akivel pár hónapja szakítottatok vissza akarna menni hozzátok, mit mondanátok neki? Vagy inkább úgy kérdezem, hogy mit lehet ilyen helyzetben mondani? F/21

Figyelt kérdés

#lány #ex #szakítás #mondani #szakítottatok #mobdani
2015. máj. 23. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg azt, hogy okkal szakítottunk, így nem is akarom ugyanott folytatni

ha meg hosszabb idő eltelt, lehet már túl is léptem az exen

2015. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ha valakivel esetleg történt ilyen akkor nagyon kérem írja le a történetet, mit és hogyan mondtak neki és hogy mi volt rá a reakció. Nagyon megköszönném mindenkinek.
2015. máj. 23. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

aki szakított, pozícióban érzi magát, azaz szólni fog, ha már másképp gondolja.


sajnos akit otthagytak, nincs abban a helyzetben, hogy visszamenjen.

2015. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ex párommal egy éve mentünk szét, de még mindig rájön néha az 5 perc és írogatni kezd, hogy béküljünk ki.

Én már nem vágyom rá, nem szeretem, nem véletlenül mentünk szét.

Nagyon gyerekesen viselkedett a kapcsolatunk alatt, két évvel fiatalabb nálam és szinte minden héten sírtam miatta valamiért. Most bizonygatja, hogy megváltozott és benőtt a feje lágya, én meg próbálom megmagyarázni neki, hogy volt rá 3 éve, hogy megváltozzon, tudta mi a bajom vele, akkor kellett volna megváltozni, nem most, amikor már menthetetlen a helyzet.

Mindig jól megsértődik, aztán egy hét múlva megint lezongorázzuk ugyanezt...

2015. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, rá tapintottál a lényegre, ezt szeretném elkerülni, hogy ilyennek állítson be engem saját magának, félek, hogy ha megpróbálom ugyanígy járok, de úgy érzem muszáj megpróbálnom.
2015. máj. 23. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:

nem mennék vissza hozzá, nincs az az isten. okkal szakítottunk, és én nem hiszek az ilyen játszadozásban. ha vége, hát vége, el kell fogadnia.

20L

2015. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!