Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért hagyom magam így megalázni?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hagyom magam így megalázni?!

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt összejöttem egy pasival.

Eleinte még minden rendben volt (mint ahogy ez általában lenni szokott) Majd folyamatosan frusztráltan éreztem magam. Voltak dolgok amik nem tetszettek, és nem tettem szóvá, csak nyeltem. Ami rám nem jellemző.(vmelyest irányító típus vagyok, itt úgy éreztem el vagyok nyomva)

Nem akartam hisztis nőnek tűnni, meg gondolván biztos nekem nagyok az elvárásaim.

Kijelenthetem, hogy "sz@rt a fejemre"!

Többször is szakítani akartam a fél év alatt, de az uccsó pillanatban mindig jobb lett a helyzet. És hittem hogy megváltozik vmi. Hát nem.

Már totál úgy éreztem (talán mert így is volt) ahogy csettint én ugrottam. No meg pár kedves szó, egy ölelés, én kész voltam. Próbáltam leplezni, de sztem tisztában volt Ő ezzel. A szexuális életünk egyenlő volt a 0-val.NEm akart szexelni, ha netán szexeltünk is, nem élveztem, ... csak egy tárgynak éreztem magam.

És még ezek után is voltak érzéseim és odáig voltam érte :/ Hihetetlen és szánalmas!

A normális kapcsolat képe szerte foszlott, rájöttem csak egy pótlék vagyok, hogy ne legyen egyedül.

Olykor hintett ezt-azt amiből arra engedett következtetni hogy ez nem így van, .. de csak üres szavak voltak.

Majd később közölte, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot!

Nem bírtam tovább, szakítottam vele!Röviden, tömören.

Nem reagálta túl, megértően bólogatott. ppff


Ennek 2 hónapja, azóta majdnem mindig keres telefonon, de semmi lényegretörő, csak barátilag. És én még ezek után felveszem neki a telefont és normálisan elbeszélgetek vele! Sőőt még néhány elutasítás után, csak összejöttünk 1-2 szer.

Látom hogy mennyire kihasznál/t és én hagyom! De mért vagyok ekkora ...???!!!!

És nem kizárt hogy más nő is van képben.

A fejéhez sem vághatom, hisz nem lett volna muszáj nekem ezt hagynom!

Akkor mért keres telefonon?? Jah, mert barátok vagyunk! :O

Valaki adjon már egy pofont, hogy észhez térjek!!!


2015. máj. 24. 09:46
 1/7 Interferencia ***** válasza:
Ahogy mondani szokták, az első lépés, hogy belátod a problémát. Valószínűleg mélyen gyökerezik, és szakember segítségével oldható meg; ezt is javaslom neked.
2015. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Azért hivogat, mert ingyen menet kell neki, és ehhez téged talonba akar tartani.Mert igy könnyebb ugrasztania téged a menethez, ha langyosan tart.Mint ha megint el kéne kezdenie udvarolni, és nyomulni.
2015. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gratulalok jartal es dugtal egy szamodra idegen pasivel, legkozelebb is add magad oda ilyen konnyen es aztan csodalkozz miert NAGY NULLA a nemi eleted ahogy te fogalmaztal
2015. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit költőinek érzem a kérdésedet. Gyakorlatilag mindent megválaszoltál benne, hogy mit kellett volna másként csinálni.
2015. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
csak nyafog mer nem tetszik neki hogy otthagytak egy jobb csajert
2015. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vágd el a szálakat, tiltsd le a számát, és próbálj nem egy ugyanilyen kapcsolatba beleugrani
2015. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs melletted egy barátnő, aki visszarántson a földre?

A problémát már felfogtad, most csak tenned kell ellene. Nem kell felvenni a telefont, de legfőképp meg nem kéne lefeküdni vele.

Ha keres, mindig jusson eszedbe az, amit a kérdésedben leírtál. Csicska lettél mellette, egy kapcarongy, akinek ha füttyent már ugrik,hogy beletörölhesse a farkát. Gondolja arra, hogy hová alacsonyítod le magad emiatt a pasi miatt és nem éri meg. Tessék elfelejteni. :)

2015. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!