Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 és fél év után elhagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 és fél év után elhagyott a párom. Később kiderült hogy egy nálam jóval idősebb nőért. Tanácstalan vagyok, miért nem száll ki az életemből?

Figyelt kérdés
A szakításunk után nem beszéltünk kb 3 hétig ezt követően pedig elkezdett keresni.Többször találkoztunk,le is feküdtem vele aztán összefutottunk egy szórakozóhelyen ahol szintén az egész estét velem töltötte majd miután mondtam neki hogy este hozzám jöjjön haza bejelentette hogy őt otthon várja haza a barátnője.Úgy érzem hogy én nem is ismerem ezt az embert.Még mindig keres,találkozni akar és féltékeny mindenkire. Mégis miért csinálhatja ezt?
2015. máj. 24. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a kérdés, hogy ő miért csinálja ezt, hanem az, hogy te miért csináld ezt.
2015. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy biztos lyuk,amit bármikor megkaphat.Ez így is marad,amíg hagyod magad palira venni.Ennyi a történet.
2015. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálhatja, mert te engeded, a szex mindig jó, főleg ha több helyről kaphatja, ha nem engednél ő se csinálná.
2015. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kár tovább ragozni. Megadod neki a szexet, mást meg nem akar tőled. Azon kívül, hogy magadat kínzod nem tudom, hogy neked mi ebben a jó.
2015. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez a féltékenykedést egy csomó férfi csinálja.

Kidobja a csajt, mert neki nem kell, a csaj viszont vonuljon zárdába, többé másik férfire ne nézzen, mert az a csaj az övé. Tudod, hányszor kérdeztem vissza haveroknál sörözéskor, hogy bakker, akkor minek dobtad ki? A válasz mindig az, hogy az új nő jobb/szebb/kedvesebb/késbé idegesítő, de akkor is, hogy képzeli a régi...


Miért tűröd? Ez nem megalázó? Ha csak a szex kell tőle, akkor arra keress inkább valakit, akivel tiszta a viszony, 5 perc alatt lehet találni hozzá partnert. Ha abban bízol, hogy visszajön, akkor gondold végig, hogy mit csinál veled most éppen...

2015. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert te nem hagyod, hogy kiszálljon.Felveszed a telefont,elmondod hol vagy mit csinálsz,egyszóval tartod vele a kapcsolatot.Ha keres,te válaszolsz neki.


Logikusan ki tudnád pedig következtetni, mit kellene tenned, hogy többet ne keressen.

2015. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat az utolsó válaszolónak pedig külön köszönet mindig is kíváncsi voltam hogy miért csinálják ezt a férfiak.

Igazatok van hülye voltam és hagytam hogy még jobban megalázzon.Igazából még mindig szeretem és képtelen voltam továbblépni mert mindenkiben őt keresem de ez még elég friss.Remélem találok majd valakit akit tudok így szeretni :)

2015. máj. 24. 16:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Adj magadnak egy kis időt. De úgy, hogy őt már nem engeded vissza, és egy kicsit mást sem keresel. Egyrészt el fogod kezdeni őt más színben látni, és azt, hogy szakított veled, hogy mást nem akar tőled, hogy egyfajta tartalék vagy neki, másrészt könnyebb lesz ismerkedned is.


Lehet, hogy pár hét, lehet, hogy pár hónap, de ha lezárod az előző fejezetet, akkor könnyebb lesz újat nyitni.

2015. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van.:) Megszakítok vele minden kapcsolatot az lesz a legjobb. Sajnos ez a saját hülyeségem.Egy kicsit azért mindig örültem neki amikor keresett vagy találkoztunk mert reménykedtem hogy hátha visszajön hozzám de tudom hogy le kell zárnom mert én már csak egy játék vagyok számára
2015. máj. 24. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!