Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vissza. Akarom. Szerezni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza. Akarom. Szerezni! Bármi áron, bármilyen módszer érdekel! Egyszerűen nem hagyhatom, hogy mással legyen boldog, amikor mellettem a helye. Valami jó tanács?

Figyelt kérdés

Fél éve szakított velem, én viszont halálosan szeretem. Igen...okkal lett vége, csúnyán bántam vele, de már minden bűnömet sajnálom. Próbáltam ilyen-olyan úton legalább hetente egyszer "véletlenül" összefutni vele, hátha rájön, hogy nekünk együtt kell lennünk, de nem így lett. Egyáltalán nem úgy reagált, ahogy számítottam rá, és semmilyen módszer nem vált be. Vallottam már szerelmet, igyekeztem csak figyelmes lenni, viszont ő annyira megutált (vagy nem is tudom, mert az képtelenség, hogy ilyen hamar kiszeressen belőlem, igaz?), hogy semmi érzelmet nem mutatott, egyszer sem... Rideg volt. Az életem nélküle sivár, ő volt az egyetlen, aki igazán szeretett, ő volt az egyetlen, aki igazán támogatott, ő volt az egyetlen jó dolog az életemben, de én elszúrtam. Ha nem kaphatom vissza, én abba belehalok. Ráadásul most van egy új pasija (nem tudom mióta)...bízom abban, hogy csak átmeneti, azért, hogy engem könnyebben felejtsen. Mi összetartozunk! TUDOM! Nem lehet így vége...

Kérlek segítsetek, mit tegyek még?



2015. máj. 25. 02:41
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ja és igen: három évig voltunk együtt, rengeteg emlék van a hátunk mögött. Én: 22/F Ő: 19/N
2015. máj. 25. 02:45
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a nyálas sz.rt...
2015. máj. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál, talán akkor kellett volna jól bánni vele, amikor még ott volt.
2015. máj. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Ha tényleg szereted, akkor miért vagy ennyire önző?
2015. máj. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
58%
2015. máj. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem, nem kioktatást! Miért jó az nektek, ha más nyomorán szórakoztok? Igen másképp kellett volna, de már nem tudom visszaforontani az időt, maximum helyrehozni a dolgot. Kérlek, ebben segítsetek!
2015. máj. 25. 02:50
 7/34 A kérdező kommentje:
*visszaforgatni
2015. máj. 25. 02:51
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
5-ös,de tuskó vagy...:))
2015. máj. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%
Ohh, nekem is volt ilyen "drága" pasim, mint te. Fogd fel, esélyed sincs, és ez így van rendjén. Mit tegyél? Hagyd, hogy végre boldog legyen, ami kizárólag nélküled lehetséges. Ha erre nem vagy képes, újabb bizonyíték rá, hogy csakis saját magadat szereted.
2015. máj. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
Nővérem esete jutott eszembe. A barom párja mindig rosszul bánt vele, már vagy 100x szétmentek, de a barom mindig visszakuncsorogja magát. Gusztustalanok vagytok, ez nem férfi hanem csúszómászó kategória!
2015. máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!